Barwy szczęścia. Iwona wyjawi wreszcie co z Markiem po ich skandalicznym rozstaniu! Wioletka nie będzie już miała ojca?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Iwona wyjawi wreszcie co z Markiem po ich skandalicznym rozstaniu! Wioletka nie będzie już miała ojca?

Barwy szczęścia. Iwona wyjawi wreszcie co z Markiem po ich skandalicznym rozstaniu! Wioletka nie będzie już miała ojca?

2021-07-07 15:48

Iwona w 2466 odcinku "Barw szczęścia" zdradzi jakie są jej relacje z Markiem (Marcin Perchuć)! Pyrka (Izabela Zwierzyńska) da się namówić na zwierzenia przy okazji wspierania Agaty (Natalia Zambrzycka), która totalnie załamie się po rozstaniu z Patrykiem (Konrad Skolimowski). Sióstr wysłucha Kasia (Katarzyna Glinka), która wpadnie dać im prezenty z Sycylii, ale okaże się, że tak naprawdę będzie musiała zostać na dłużej i zacząć im matkować! Czy mała Wioletka (Aurelia Żarnowiecka) już nigdy nie zobaczy swojego ojca? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w pierwszym powakacyjnym odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia". Iwona zdradzi co będzie z Markiem! Zabierze mu Wioletkę?

Iwona w 2466 odcinku "Barw szczęścia" po raz pierwszy od rozstania przemówi na temat swoich relacji z Markiem. Pyrka będzie miała już dość tzw. "miłości" i wręcz będzie wyglądało na to, że do końca życia chce już zostać sama. Czy to oznacza, że Wioletka będzie się wychowywać bez ojca?

Przypomnijmy - córka Iwony i Marka w "Barwach szczęścia" pojawiła się na świecie w nieciekawych okolicznościach. Marek upił swoją śliczną pasierbicę, a następnie ją wykorzystał! Można by to była nawet nazwać gwałtem, ale wydawało się, że Iwona jest szczęśliwa i niedawnego ojczyma zaczęła traktować jak partnera. Niestety, zapłaciła za to wysoką cenę.   

Nie przegap: M jak miłość. Okrucieństwo Mostowiaka wobec całej rodziny! Nawet Marek nie znajdzie wyrodnego syna

Iwona odchodzi z Barw szczęścia? Izabela Zwierzyńska wyznała całą prawdę o nagłym wyjeździe z Polski!
Barwy szczęścia. Kasia znów będzie matką! Zajmie się córkami zmarłej przyjaciółki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia znów będzie matką! Zajmie się córkami zmarłej przyjaciółki

W ostatnim sezonie "Barw szczęścia" Marek w wyniku terapii doszedł do wniosku, że Iwony nie kocha i rozstał się ze swoją narzeczoną i matką swojego dziecka. I tak z dnia na dzień, Iwona została samotną matką, straciła bajkowy dom i plany na życie. W 2466 odcinku serialu dowiemy się, jak naprawdę sobie z tym radzi.  

- Masz dobry kontakt z Markiem po rozstaniu? - zapyta Kasia Iwonę w 2466 odcinku "Barw szczęścia". 

W odpowiedzi usłyszy, że Iwona tak naprawdę nie potrzebuje kontaktu ze swoim eks. jedyne o co stara się zadbać to o to, aby ich córka Wioletka miała jednak kontakt z ojcem. 

- Wioletka ma kontakt z tatą. Pani Krystyna, mama Marka, bardzo mi pomaga - wyjaśni Pyrka.

Kasia spróbuje się też dowiedzieć w 2466 odcinku "Barw szczęścia", czy Iwona kogoś ma...

- Nie i nie szukam - usłyszy. Nie wierzę już w miłość. Nie każdy ma tyle szczęścia, co wy z Łukaszem - wyzna Pyrka.

Zobacz koniecznie: Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

Barwy szczęścia, odcinek 2380: Iwona (Izabela Zwierzyńska), Marek (Marcin Perchuć)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze