Barwy szczęścia. Dramatyczna akcja ratunkowa Huberta. Pyrka rzuci się na pomoc, ale będzie już za późno?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Dramatyczna akcja ratunkowa Huberta. Pyrka rzuci się na pomoc, ale będzie już za późno?

Barwy szczęścia. Dramatyczna akcja ratunkowa Huberta. Pyrka rzuci się na pomoc, ale będzie już za późno?

2022-07-08 12:42

Hubert (Marek Molak) stanie przed trudnym zadaniem w "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Pyrka specjalnie zatrudnił się w pogotowiu ratunkowym, żeby móc pomagać ludziom, tak jak kiedyś jego ojciec Roman (Olaf Lubaszenko). Hubert w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 weźmie udział w dramatycznej akcji ratunkowej, rzuci się na pomoc, ale może okazać się, że jest już za późno! Marek Molak pokazał wszystko na swoim Instagramie. Sprawdź szczegóły i dowiedz się więcej na temat działania Pyrki.

Akcja ratunkowa Huberta w "Barwach szczęścia" zakończy się dramatem? Marek Molak pokazał dziwną rzecz 

Hubert w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2022 znów będzie miał okazję się wykazać zawodowo i udowodnić sobie, że podjął dobrą decyzję, kiedy uznał, że zostaje ratownikiem medycznym, który odbiera zgłoszenia w centrali. Na początku Pyrka bardzo stresował się każdym zgłoszeniem i nie wiedział do końca, czy nadaje się do tego zawodu. Przypomnijmy, że natchnęła go do tego pamięć o nieżyjącym w "Barwach szczęścia" Romanie, który zajmował się ratowaniem ludzkiego życia. Hubert oznajmił Klarze (Olga Jankowska), że potrzebuje zrobić coś dobrego dla innych i wziąć przykład z ojca.

Jak się okazuje, najnowsze odcinki "Barw szczęścia" po wakacjach 2022 pozwolą wykazać się Hubertowi. Chociaż chłopak miał w przeszłości do czynienia z dramatycznymi sytuacjami, teraz szykuje się większa akcja. Marek Molak pokazał na swoim Instagramie przygotowania do nagrań nowych odcinków, a na pierwszy plan wysuwa się manekin, który bardzo przypomina żywego mężczyznę. 

Sprawdź: Pierwsza miłość. Artur i Dorota będą mieli drugie dziecko w nowym sezonie! Ledwo dają radę z Tosią, a teraz taki zwrot akcji - ZDJĘCIA

Aktor z "Barw szczęścia" pokazał manekina, który ma na sobie bluzę i można się domyślać, że w serialu będzie atrapą ludzkiego ciała, któremu trzeba udzielić pomocy. Może to zatem oznaczać, że w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022 szykuje się jakiś dramatyczny wypadek, a Hubert będzie musiał kogoś uratować. Scenarzyści z pewnością zadbają o to, żeby nikt nie zorientował się, że manekin nie jest prawdziwym człowiekiem. W "Barwach szczęścia" oraz innych produkcjach często wykorzystuje się pomoce charakteryzatorskie, by nagrać poszczególne sceny. Czy tak będzie tym razem?

- Mordo, bo już mamy koniec zdjęć, nie? - mówi Marek Molak i wskazuje na leżącego na trawie manekina. Serialowy Hubert żartuje, ale jego bohater w "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej prawdopodobnie będzie musiał się wykazać, a sytuacja wcale nie będzie śmieszna. W końcu chodzi o ludzkie życie! 

Przeczytaj: M jak miłość. Ucieczka Franki i Pawła z Warszawy! Zduński pogodzi się z żoną i zabierze ją z dala od wszystkich - WIDEO

Barwy szczęścia. Małgorzata będzie miała romans! Z młodszym facetem zdradzi Jerzego?
Najnowsze