Barwy szczęścia. Bruno zwariował, ale wróci do Bożeny i Tadzia w nowym sezonie. Fani nie mają wątpliwości

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Bruno zwariował, ale wróci do Bożeny i Tadzia w nowym sezonie. Fani nie mają wątpliwości

Barwy szczęścia. Bruno zwariował, ale wróci do Bożeny i Tadzia w nowym sezonie. Fani nie mają wątpliwości

2022-06-27 21:29

Bruno (Lesław Żurek) wróci do rodziny w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2022? Zamknęli go w psychiatryku, przestał być sobą i nie zarejestrował nawet powrotu porwanego Tadzia (Józio Trojanowski) do domu! Bożena (Marieta Żukowska) dzielnie czeka na powrót męża, ale to nie będzie takie proste. Fani "Barw szczęścia" nie mają wątpliwości, że wszystko się ułoży, a Stański wróci bezpiecznie do domu i razem z żoną zajmą się wychowywaniem Tadzia. Niestety nawet po wyjściu z psychiatryka, mężczyznę czekają poważne problemy.

Bruno wróci do Bożeny i Tadzia w nowych odcinkach "Barw szczęścia", ale czekają na niego spore kłopoty 

Bożena i Bruno przeżyli prawdziwy koszmar w minionym sezonie "Barw szczęścia", który będzie miał swoją kontynuację. Tadzio został porwany, Stańscy odchodzili od zmysłów, a Bruno postanowił zaatakować Zaborskiego (Wojciech Solarz) i rzucił się na niego z bronią w ręku! W momencie ataku był bowiem przekonany, że to właśnie Rafał porwał mu synka. Bruna zgarnęła policja, a potem trafił na obserwację psychiatryczną. Niestety okazało się, że z mężczyzną jest naprawdę źle i nawet nie bardzo zarejestrował, że dziecko się odnalazło i wróciło do domu.

To nie koniec kłopotów Bożeny i Bruna w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022. Przypomnijmy, że w prowadzeniu hotelu "pomaga" teraz Zaborski i Karolina (Marta Dąbrowska), czyli ludzie, których Bruno podejrzewał o porwanie jako pierwszych. Póki co Stański nie jest świadomy tego, co wyprawia się w hotelu, ale kiedy faktycznie wróci do pracy, na pewno rozkręci się afera. 

Sprawdź: Oficjalne zakończenie Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza - WIDEO, ZDJĘCIA

Fani "Barw szczęścia" są pewni, że Bruno wróci do rodziny i o już niebawem! Skomentowali zdjęcie Stańskiego z małym Tadziem, gdzie Bruno wygląda na naprawdę szczęśliwego. 

- Oby losy Bruna, w następnym sezonie, były lepsze, chciałabym aby wrócił do Bożenki i Tadzia, chociaż pewnie będzie problem z Rafałem i Karolinką ? - widnieje jeden z komentarzy, który zwraca uwagę na fakt, że Karolina i Rafał dopiero się rozkręcają.

- Życzę Brunowi by jak najszybciej wyszedł z więzienia i żeby był z Tadziem i Bożena - ma nadzieję kolejna osoba.

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Chociaż widzowie "Barw szczęścia" chcą powrotu Bruna do rodziny, to może nie być takie proste. Stański bardzo zagubił się w sytuacji porwania Tadzia, a rzucenie się z bronią na Rafała zapewne będzie miało swoje konsekwencje prawne. Sama Bożena w minionym sezonie "Barw szczęścia" zauważyła, że mąż się zmienił, ale "zgoniła" tę myśl na trudną sytuację rodzinną i zły stan ukochanego. To, czy mężczyzna dojdzie do siebie, widzowie zobaczą dopiero w nadchodzących odcinkach serialu po wakacjach 2022. 

Oficjalny koniec Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze