Barwy szczęścia, 2336: Łukasz wywiezie Ewę za granicę! Przerwie jej cierpienie po śmierci Piotra

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, 2336: Łukasz wywiezie Ewę za granicę! Przerwie jej cierpienie po śmierci Piotra

Barwy szczęścia, 2336: Łukasz wywiezie Ewę za granicę! Przerwie jej cierpienie po śmierci Piotra

2020-11-30 16:51

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" koszmarne wieści o tragicznej śmierci Piotra Walawskiego (Piotr Jankowski) będą docierać do coraz większego grona osób. Załamana Ewa (Gabriela Ziembicka) w żałobie będzie mogła liczyć jedynie na Elżbietę (Marzena Trybała). Tymczasem w 2336 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) dowie się od Alicji (Monika Dryl), że Ewunia jest w naprawdę kiepskim stanie. Wpadnie więc na szatański pomysł i będzie chciał wywieźć dziecko za granicę, by już nie musiała cierpieć.

"Barwy szczęścia" odcinek 2336 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz nie będzie świadomy, że Piotr Walawski nie żyje. Od rana zajmie się pocieszaniem Paulinki (Lena Jastrzębska), bo Iza (Agnieszka Warchulska) znów nie wywiąże się z umowy i nie przyjedzie odwiedzić własnego dziecka. Kłopoty spadną na niego podwójnie, bo jeszcze tego samego dnia okaże się, że Kasia (Katarzyna Glinka) nie ma zamiaru wracać do Polski na umówione spotkanie. Ich syn Ksawery (Bartosz Gruchot) też zatem nie zobaczy się z ojcem. W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz podejmie radykalne kroki. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2336: Hubert wykończy staruszkę?! Popełni poważny błąd jako ratownik

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz sam postanowi lecieć do syna. Od razu pomyśli, że zabierze ze sobą Ewę. W końcu całkiem niedawno Kasia zaproponowała to sama. 

- Bardzo martwię się o Ewę, wiesz? Jej dotychczasowe zachowanie wskazuje, że ona ma depresję. Boję się, bo szpitale psychiatryczne są przepełnione, brakuje psychologów, psychiatrów dziecięcych, rodzice i nauczyciele sobie kompletnie nie radzą... - powie roztrzęsiona Alicja. 

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zrozumie, że problem Ewy jest bardzo poważny i czas się tym zająć. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2337: Marek zdradzi Iwonę i kupi jej dom. To koniec ich chorego romansu

W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Alicja postara się namówić Łukasza do zrobienia reportażu o problemach psychicznych dzieci, aby docelowo im pomóc. On jednak będzie sceptyczny. Uzna, że jego kariera dziennikarska i tak już zaburzyła życie rodzinne, a Kasia i Ksawery go opuścili. Uświadomi sobie, że musi zająć się swoimi rozsypanymi relacjami. W 2336 odcinku "Barw szczęścia" Alicja zrozumie, że musi działać na własną rękę. Czy Łukasz podejmie się planu i zabierze Ewę za granicę, gdzie dziecko będzie mogło przestać myśleć o cierpieniu? Dowiemy się już niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze