SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na dobre i na złe odc. 525. Hana ofiarą podstępnej Pauli. Piotr poznaje tajemnicę Hany! - zdjęcia

Na dobre i na złe odc. 525. Hana ofiarą podstępnej Pauli. Piotr poznaje tajemnicę Hany! - zdjęcia

22.05.2013, godz. 20:29
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 525. Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Hana Goldberg (Kamilla Baar)
NA DOBRE i NA ZŁE odc. 525. Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Hana Goldberg (Kamilla Baar) foto: ©ARTRAMA

Hana Goldberg z Na dobre i na złe podejmuje życiową decyzję - postanawia adoptować dziecko swojej pacjentki Pauli (Maja Bohosiewicz). Z prawnego punktu widzienia samotna Hana raczej nie będzie mogła zostać matką. W końcu dziecko potrzebuje też ojca. W Na dobre i na złe odcinek 525 w środę, 22.05.2013, Piotr Gawryło (Marek Bukowski) dowiaduje się, że Hana planuje adopcję dziecka. Piotr wciąż kocha Hanę i teraz po rozstaniu z Magdą (Anna Dereszowska) jest gotowy na wszystko, by była szczęśliwa. Czy to właśnie Piotr będzie ojcem dziecka Hany? A może Hana znajdzie innego kandydata na ojca dziecka?

NA DOBRE i NA ZŁE odc. 524. HANA zostanie MATKĄ? Goldberg chce ADOPTOWAĆ DZIECKO pacjentki >>>

Hana Goldberg nie widzi już żadnych szans na powrót do Piotra, bo uczucie, które ich łączyło już się wypaliło. W 524 odcinku NA DOBRE i NA ZŁE Piotr wyznaje Hanie miłość, ale nie może liczyć na wzajemność. Hana mówi Piotrowi, że już go nie kocha, że nie mogą być razem.

W życiu Hany zachodzą jednak zmiany, których się nie spodziewała. Lekarka zajmuje się ciężarną pacjentką Paulą, która rozważa aborcję, bo nie ma warunków, by wychować dziecko. Przypadek Pauli sprawia, że powracają dramatyczne wspomnienia związane z poronieniem. Hana znów przypomina sobie o dziecku Piotra, które straciła po wypadku w karetce...

Lekarka doradza pacjence oddanie dziecka do adopcji i wyznaje, że chce adoptować jej maleństwo. To przełomowa chwila w jej życiu. Postanawia bowiem, że bez względu na to, że jest samotna, że wciąż nie wie gdzie jest jej zaginiony mąż James (Jake Michaels), że uczucie do Piotra nie przetrwało, sama założy rodzinę!

NA DOBRE i NA ZŁE - więcej o serialu >>>

Hana jest gotowa na adopcję dziecka, ale czy lekarce uda się zostać matką? Prawo adopcyjne nie zabrania samotnym kobietom adopcji dzieci, bo nie ma formalnych przeciwwskazań jeśli są spełnione określone wymagania, lecz dziecko potrzebuje przecież ojca, pełnej, szczęśliwej i kochającej sę rodziny.

W NA DOBRE i NA ZŁE odcinek 525 Hana coraz bardziej angażuje się w pomoc Pauli. Pacjentka zaczyna jednak zauważać, że lekarka zbyt mocno naciska na adopcję. Zarzuca nawet Hanie, że troszczy się o nią tylko ze względu na dziecko. Ich rozmowę słyszy Piotr. W ten sposób dowiaduje się o planach adopcyjnych byłej ukochanej.

Czy Piotr pomoże Hanie w adopcji dziecka i zaproponuje jej, że zostanie ojcem maleństwa? Czy Hana i Piotr wrócą do siebie ze względu na dziecko i zostaną rodzicami? A może Hana założy rodzinę z Szymonem Drylem (Piotr Stramowski), do którego ostatnio się zbliżyła...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA DOBRE i NA ZŁE? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: