SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie M jak miłość online odcinek 1052 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

M jak miłość online odcinek 1052 na vod.tvp.pl w internecie za darmo

31.03.2014, godz. 21:30
M jak miłość odc. 1052. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1052. Marcin (Mikołaj Roznerski), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

"M jak miłość" odcinek 1052 online za darmo w internecie na vod tvp.pl i m-jak-milosc.pl. "M jak miłość" odc. 1052 w telewizji w poniedziałek, 31.03.2014 o godz. 20:40 w TVP2. "M jak miłość" odc. 1052 przed premierą w TVP2 płatny. "M jak miłość" odc. 1052 online za darmo po emisji w telewizji - oto link:

Zobacz: "M jak miłość" odcinek 1052 ONLINE ZA DARMO na m-jak-milosc.pl i vod.tvp.pl

"M jak miłość" odcinek 1052 - streszczenie, co się wydarzy?

Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) wpadają na kolejny pomysł. Tym razem rezolutni chłopcy próbują nakłonić Lucjana (Witold Pyrkosz), by kupił konia. Przekonują starszego pana, że to okazja.

Paweł (Rafał Mroczek) zabiera Alicję (Olga Frycz) i Basię (Gabriela Raczyńska) do Grabiny, by przedstawić je Mostowiakom. Krewni bardzo serdecznie witają u siebie ukochaną Zduńskiego i jej córeczkę. Niestety po powrocie do Warszawy całą trójkę czeka przykra niespodzianka. Pod blokiem natykają się na Jurka (Michał Czernecki), ojca Basi.

W Grabinie zjawia się także Marcin (Mikołaj Roznerski). Chodakowski pragnie spotkać się z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz) i odzyskać jej względy. Barbara (Teresa Lipowska) nie chce się jednak na to zgodzić. Uważa Chodakowskiego za lekkomyślnego uwodziciela, który najpierw rozkocha w sobie dziewczynę, a później porzuci.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: