SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "M jak miłość". Anna Mucha w ciąży zostaje w "M jak miłość". Dla Madzi będzie zmiana scenariusza

"M jak miłość". Anna Mucha w ciąży zostaje w "M jak miłość". Dla Madzi będzie zmiana scenariusza

13.08.2013, godz. 07:20
M jak miłość. Madzia (Anna Mucha), Paweł Zduński (Rafał Mroczek)
M jak miłość. Madzia (Anna Mucha), Paweł Zduński (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Anna Mucha jest w ciąży i już na początku 2014 roku drugi raz zostanie mamą. Czy to oznacza, że Madzia z "M jak miłość" znów zniknie z serialu? Nic z tych rzeczy! Ciężarna Mucha nie zamierza bowiem rezygnować z pracy na planie "M jak miłość", a scenarzyści już planują sceny tak, żeby aktorka mogła grać w serialu aż do porodu. Madzia z "M jak miłość" też będzie w ciąży czy nagle dostanie brzuszka i zacznie cierpieć na nadwagę?

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2013 już od 2 września w TVP2, ale na początku nowego sezonu serialu ciąża Muchy nie będzie jeszcze widoczna. Wszystko dlatego, że odcinki, które widzowie zobaczą wczesną jesienią 2013 zostały nakręcone na początku tego roku, kiedy Mucha nie spodziewała się jeszcze dziecka.

>>> "M jak miłość". Czy Cichopek w ciąży odejdzie z "M jak miłość"? Co będzie z Kingą Zduńską?

Nie zmienia to jednak faktu, że scenarzyści muszą pokierować losami Madzi, by uwzględnić nie tylko ciążę Muchy, ale i pierwsze tygodnie po narodzeniu dziecka, które aktorka zapewne będzie chciała spędzić ze swoim maleństwem. Jest jeszcze sporo czasu, by wymyślić co się stanie z Madzią w czasie ciąży Muchy. Jak podaje dwutygodnik "Party" aktorka nie zamierza bowiem rezygnować z zawodowych planów i grać tak długo, jak to tylko będzie możliwe.

>>> "M jak miłość". Paweł Zduński z nową rodziną - zdjęcia

Przypomnijmy, że kiedy Kiedy Mucha była w ciąży ze Stefanią na kilka miesięcy zniknęła z "M jak miłość". Grana przez nią Madzia poczuła bowiem, że w jej życiu przyszedł czas na zmiany. Jako wolontariuszka wyjechała na misję m.in. do Afganistanu i Sudanu. Anna Mucha wróciła do "M jak miłość" jesienią 2012 roku. Jej bohaterka nie zaszła w ciążę, chociaż początkowo krążyły plotki, że urodzi dziecko Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek).

Tym razem ma być inaczej, bo twórcy scenariusza "M jak miłość" nie pozbędą się Madzi. Jak zatem ukryją jej brzuszek na planie serialu? Wydaje się, że jedynym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji jest także ciąża Madzi. Nic jednak nie jeszcze przesądzone.

- O tym, że Ania zostanie mamą, zostaliśmy poinformowani wcześniej i scenarzyści już planują sceny tak, by dobrze jej się pracowało w czasie ciąży. Na razie aktorka wraca na plan po 20 sierpnia, by zagrać wątek wymyślony jeszcze przed ciąża - zdradział "Party" osoba z produkcji "M jak miłość".

>>> Co nowego w "M jak miłość" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Jeśli Madzia z "M jak miłość" będzie w ciąży tak jak Anna Mucha, to na usta aż ciśnie się pytanie - kto będzie ojcem dziecka? Paweł Zduński, żonaty drań i oszust Michał Ozon (Dariusz Wnuk), czy jakiś nowy kochanek bohaterki?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: