"M jak miłość". Katarzyna Cichopek w ciąży odejdzie z "M jak miłość"? Co będzie z Kingą Zduńską?

2013-07-27 16:52 natm

Katarzyna Cichopek spodziewa się dziecka, ale nie rezygnuje z pracy. "M jak miłość" po wakacjach 2013 nowe odcinki od 2.09.2013, w TVP2. Cichopek haruje na planie, a scenarzyści mają już pomysł, jak pokierować wątkiem Kingi Zduńskiej. Karolina Baranowska z produkcji serialu wyznała nam, czy widzowie odczują brak bohaterki granej przez Cichopek. Kinga z "M jak miłość" będzie w ciąży?!

Katarzyna Cichopek jest w ciąży i już za kilka miesięcy zostanie po raz drugi mamą. Poród przewidziany jest na jesień. Aktorka nie zamierza jednak rezygnować z pracy na planie serialu "M jak miłość"!

>>> Plażowa moda w M jak miłość. Madzia, Kinga i Mirka wiedzą jak się ubrać na plażę - zdjęcia

Portal superseriale.pl dowiedział się od Karoliny Baranowskiej z produkcji serialu "M jak miłość", co stanie się z ciężarną Kasią Cichopek, czyli serialową Kingą Zduńską!

Czy serialowa Kinga Zduńska bierze obecnie udział w zdjęciach na planie "M jak miłość"? Czy podczas wakacji też będzie pracować na planie serialu?

Tak, Katarzyna Cichopek bierze udział w zdjęciach na planie "M jak miłość". Ekipa serialu będzie miała w tym roku tylko 3-tygodniową przerwę wakacyjną.

Czy scenarzyści "M jak miłość" wiedzą już jak pokierują losami Kingi w związku z ciążą aktorki?
Scenarzyści serialu mają oczywiście pomysł, jak pokierować wątkiem Kingi Zduńskiej, tak by był on atrakcyjny dla widzów i żeby nie odczuli braku bohaterki. Jednocześnie przebieg wątku pozwoli aktorce spokojnie doczekać porodu.

Czy Kinga Zduńska będzie w ciąży? A może błogosławiony stan aktorki będzie ukrywany za pomocą luźniejszych ubrań?
Nie mogę zdradzić jak potoczy się wątek Kingi Zduńskiej - to odległe odcinki z końca roku.

>>> M jak miłość - więcej o serialu

Jak myślicie, co stanie się z Kingą Zduńską?

M jak miłość po wakacjach 2013 nowe odcinki od 2.09.2013, w TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}

{% get_poll 6454 request.path %}

Najnowsze