SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Świat według Kiepskich. Daniel Olbrychski u Kiepskich w nowym sezonie

Świat według Kiepskich. Daniel Olbrychski u Kiepskich w nowym sezonie

27.01.2016, godz. 08:30
Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka)
Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) foto: Polsat

"Świat według Kiepskich" wiosną 2016 znów pojawi się na antenie telewizji Polsat. Kilka dni temu ruszyły zdjęcia do nowych odcinków 27 sezonu "Świata według Kiepskich", w którym pojawi się gościnnie Daniel Olbrychski. Kogo słynny aktor zagra u "Kiepskich"? Olbrychski wcieli się w postać Kapitana, który wspólnie z mieszkańcami kamienicy Ćwiartki 3/4, weźmie udział w polowaniu na wieloryba.

"Świat według Kiepskich" 27 sezon nowe odcinki wiosną 2016 w Polsacie

Dokładnie 25 stycznia 2016 we Wrocławiu rozpoczęły się prace na planie 27 sezonu "Świata według Kiepskich". Oprócz stałej obsady w najnowszej serii gościnnie zobaczymy wybitnego aktora Daniela Olbrychskiego.

W jednym z nowych odcinków pt. "Moby Dick" wcieli się w postać Kapitana, który wspólnie z mieszkańcami kamienicy, weźmie udział w polowaniu na wieloryba.

Przeczytaj: Świat według Kiepskich. Andrzej Grabowski został ojcem? Aktor i jego druga żona mają syna?

W nowym sezonie "Świat według Kiepskich" Ferdek (Andrzej Grabowski) stanie przed wyzwaniami: zjedzenia 100 jajek oraz przebiegnięcia maratonu. Przehandluje z Paździochem (Ryszard Kotys) symbol swojego nieróbstwa czyli swoje jedyne dresy.

Patrz: Świat według Kiepskich. Boczek traci wzrok przez chorobę

Wiosną 2016 w "Kiepskich" widzowie przyjrzą się także atutom ciała Heleny Paździochowej (Renata Pałys) i Halinki Kiepskiej (Marzena Kipiel-Sztuka)

Zdjęcia do 20 sezonu "Świata według Kiepskich" potrwają do połowy lutego. Emisja 12 odcinków z nowymi przygodami rodziny Kiepskich i ich patologicznych sąsiadów planowana jest od marca 2016 w Polsacie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: