SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Metamorfoza Elki! Paulina Chruściel usunęła sztuczne pośladki

Singielka. Metamorfoza Elki! Paulina Chruściel usunęła sztuczne pośladki

23.01.2016, godz. 16:34
Singielka. Elka (Paulina Chruściel)
Singielka. Elka (Paulina Chruściel) foto: AKPA/TVN

Metamorfoza Elki (Paulina Chruściel) z serialu "Singielka" będzie przełomowym momentem w jej życiu! Jak i kiedy zmieni się Elka? Paulina Chruściel zdradziła, że jej bohaterka już w 100 odcinku "Singielki" przejdzie zaskakującą przemianę. Wyraźnie schudnie, przestanie się ubierać w czarne, zbyt luźne ciuchy. A gwiazda "Singielki", która specjalnie do roli Elki nosi sztuczne pośladki, będzie mogła już grać bez doczepianej pupy.

Czy Elka z "Singielki" będzie z Tomaszem?

Jak potoczą się losy Elki Kowalik, głównej bohaterki "Singielki", która w emitowanych właśnie odcinkach wciąż rozpacza po rozstaniu z Mikołajem Suszyńskim (Filip Bobek)? Niebawem Elka zda sobie sprawę, że miłość do Mikołaja nie może się równać z uczuciem, którym darzy Tomasza (Mateusz Janicki).

Patrz: Singielka. Natalia podstępem zdobędzie Arka

Elka zrozumie, że to właśnie Tomek jest jej wymarzonym mężczyzną. W 84 odcinku "Singielki" wpadnie nawet na pomysł, by wyznać mu, że go kocha, ale jest przecież Sylwia (Karolina Gorczyca). Życie Elki skomplikuje się jeszcze bardziej. W nowych odcinkach "Singielki" wiosną 2016 widzowie zobaczą jej kolejne miłosne perypetie, które w finale mają ją doprowadzić do tego jedynego, wymarzonego faceta.

Przeczytaj: Singielka. Mikołaj Krawczyk w Singielce nowym chłopakiem Elki

Ale zanim to nastąpi Elka przejdzie metamorfozę. Nareszcie weźmie się za siebie i zmieni się nie do poznania. - U Elki mnóstwo się wydarzy. Wszystko nabierze tempa. Elka się będzie zmieniać, będzie coraz bardziej szczęśliwa. Mam nadzieję, że odnajdzie wreszcie swoją miłość. A jeżeli nie, to nie będzie z tego powodu cierpieć. To będzie jej świadomy wybór - powiedziała Paulina Chruściel w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl.

Nie jest tajemnicą, że na planie "Singielki" Paulina Chruściel nosi sztuczne pośladki. Wkrótce jednak to się zmieni, bo Elka sporo schudnie.

- To był mój pomysł na tę  postać, żeby sobie pomóc, żeby była wiarygodna. Od 100 odcinka "Singielki" zdejmuję pupę. Zagrałam  już pierwszą scenę bez pupy. I wszyscy w ekpie powiedzieli, że w ogóle tego nie widać. Ela się  odchudza, zaczyna o siebie dbać, biegać, stosować dietę. Zmienia się, bo zaczyna być w zgodzie ze sobą. Jest szczęśliwa z tego jaka jest - zdradziła gwiazda "Singielki".

Wraz z metamorfozę Elki przyjdzie nowa miłość. Elka zacznie sobie uświadamiać, że jest coraz bardziej zakochana. I może ta miłość będzie odwzajemniona. Będą momenty, że jej przyjaciele zauważą jak bardzo się zmienia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: