SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Rodzinka.pl 7 sezon online odcinek 157 ostatni na vod.tvp.pl za darmo w internecie

Rodzinka.pl 7 sezon online odcinek 157 ostatni na vod.tvp.pl za darmo w internecie

11.09.2015, godz. 20:10
Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia (Agata Kulesza), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)
Rodzinka.pl 7 sezon. Marysia (Agata Kulesza), Ludwik (Tomasz Karolak), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka) foto: Rodzinka.pl TVP.pl/ agencja W-impact

"Rodzinka.pl" 7 sezon online odcinek 157 za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Rodzinka.pl" 7 sezon odcinek 157 "Jajo i kura" w TVP2 w piątek, 11.09.2015, o godz. 21.05. "Rodzinka.pl" odc. 157 online za darmo na stronie internetowej vod.tvp.pl po premierze w TVP2. "Rodzinka.pl" online - wszystkie odcinki poprzednich sezonów za darmo na vod.tvp.pl.

Obejrzyj: "Rodzinka.pl" odc. 157 online za darmo w internecie na VOD TVP.pl

"Rodzinka.pl" 7 sezon odcinek 157 "Jajo i kura" - streszczenie, co się wydarzy?

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) przekazuje chłopcom, że jej najlepsza przyjaciółka spodziewa się dziecka. Wiadomość o ciąży Marii (Agata Kulesza) porusza całą rodzinę. Dla samej zainteresowanej to także duże zaskoczenie.

Kacper (Mateusz Pawłowski) wpada na pomysł, jak uniknąć obowiązków domowych, a Zosia (Emilia Dankwa) testuje cierpliwość Natalii zadając jej serię dociekliwych pytań. W trosce o zdrowie Ludwika (Tomasz Karolak) Tomek (Maciej Musiał) jest gotowy na najwyższe poświęcenie i deklaruje chęć biegania z ojcem. Tymczasem Boscy wspominają z przyjaciółmi najwspanialsze chwile spędzone z chłopcami.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: