SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Małgorzata Socha ujawnia dalsze losy Ingi i Roberta

Przyjaciółki 8 sezon. Małgorzata Socha ujawnia dalsze losy Ingi i Roberta

07.07.2016, godz. 12:06
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek), Wiola (Anna Moskal)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek), Wiola (Anna Moskal) foto:

Małgorzata Socha będzie miała bardzo pracowite wakacje na planie serialu "Przyjaciółki". Pod koniec czerwca ruszyły zdjęcia do nowego 8 sezonu "Przyjaciółek", w którym oczywiście nie zabraknie miłosnych perypetii Ingi Gruszewskiej. Co czeka jedną z czterech głównych bohaterek "Przyjaciółek" w nowych odcinkach? Małgorzata Socha zapowiada ostrą walkę o Roberta (Krzysztof Wieszczek) między Ingą a Wiolą (Anna Moskal), czyli siostrą przystojnego maklera giełdowego.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Inga i Robert zaręczyli się w ostatnim 86 odcinku 7 serii "Przyjaciółek", ale na ślub tej pary trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Zakochani zamieszkają razem i w 8 sezonie będą wili miłosne gniazdko, lecz na drodze do ich szczęścia stanie Wiola, nadopiekuńcza i nieco apodyktyczna starsza siostra Roberta.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Michał Czernecki w Przyjaciółkach nowym facetem w życiu Patrycji

- U Ingi będzie taki konstans jeżeli chodzi o mężczyzn. Robert zadomowi się u niej, ale siostra Roberta, Wiola, będzie dawała się we znaki. Gdzieś w pewnym sensie stworzą taki trójkąt, który będzie uciążliwy dla Ingi. A życie zawodowe? Inga dalej się będzie sprawdzała jako asystentka Zuzy i jej powierniczka - powiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z portalem party.pl.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO


W nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2016 Wiola za wszelką cenę będzie próbowała zawłaszczyć młodszego brata. Jednak Inga nie podda się bez walki. W końcu w grę będzie wchodziło jej szczęście i przyszłość u boku ukochanego mężczyzny. A po zaręczynach ich związek nabierze jeszcze więcej rumieńców.

Małgorzata Socha cieszy się na pracę nad 8 sezonem "Przyjaciółek" mimo, że przez zdjęcia do serialu nie będzie mogła sobie pozwolić na dłuższy, wakacyjny wypoczynek. Dopiero w październiku ekipa skończy kręcić nowe odcinki "Przyjaciółek".

- Same jesteśmy zaskoczne, że to już tyle lat trwa i bardzo się cieszymy. To zawsze są fajne emocje, kiedy się spotykamy po takiej przerwie, znowu we cztery. Jest szansa żeby pogadać o tym, co się wydarzyło u nas. Nowa seria, to wiadomo: nowe emocje, miłości, rozstania, ale też niespodzianki - dodała gwiazda "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: