SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Michał narzeczonym Basi - ZWIASTUN 6 odcinka

Powiedz TAK! Michał narzeczonym Basi - ZWIASTUN 6 odcinka

04.04.2016, godz. 12:25
Powiedz TAK! odc. 6 Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski)
Powiedz TAK! odc. 6 Basia (Katarzyna Zawadzka), Michał (Mikołaj Roznerski) foto: Polsat

W serialu "Powiedz TAK!" dawne uczucie zwycięży. Już w 6 odcinku "Powiedz TAK!" Basia (Katarzyna Zawadzka) i Michał (Mikołaj Roznerski) znów będą razem! Niestety tylko na potrzeby firmy. Ale Wiktor (Paweł Domagała) i Olga (Sylwia Gliwa) będą mieli poważne powody do zazdrości. Dawne uczucie Basi i Michała znów da o sobie znać. Zobaczcie zwiastun 6 odcinka "Powiedz TAK!".

"Powiedz TAK!" odcinek 6 - wtorek, 5.04.2016, o godz. 21.40 w Polsacie

W 6 odcinku serialu "Powiedz TAK!" Basia będzie załamana. Dziewczyna zacznie tracić coraz więcej zleceń, a jej nowy interes okaże się klapą. Mimo to córka Oskara (Cezary Pazura) nie podda się tak łatwo. Żeby nie wracać do kancelarii ojca będzie musiała wykombinować sposób na kolejny sukces.

Zobacz: Powiedz TAK! Nowy serial Polsatu traci widzów

W 6 odcinku "Powiedz TAK!" Basia dogada się z Michałem i zatrudni go w charakterze swojego "narzeczonego". Niedoszła prawniczka uzna, że w ten sposób łatwiej będzie jej zdobyć klientów, niż w pojedynkę.

Właściciel kwiaciarni chętnie się zgadza. Wciąż skrycie kocha Basię i nie może o niej zapomnieć. Ona także coś do niego czuje, ale stara się stawiać nad uczucia dobro firmy.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Tamara Arciuch w sukni ślubnej. Ślub Ewy i Jana - ZWIASTUN 5 odcinka

To może nie być takie proste. Tą dwójkę wiele łączy! Olga i Wiktor szybko zrobią się szalenie zazdrośni. Przypomnijmy, że przyjaciel Baśki od samego początku ich znajomości próbuje skraść jej serce, ale ono wciąż należy do jej byłego!

W 6 odcinku "Powiedz TAK!" Basia organizuje przyjęcie pożegnalne na cześć swojej przyrodniej siostry Natalii (Anna Karczmarczyk) i jej męża Janka (Piotr Bondyra), na którym poznaje tajemniczego Filipa (Mateusz Janicki). Od pierwszego wejrzenia czują przyciąganie. Spędzają magnetyczny wieczór. Wiktor robi Basi żenującą scenę zazdrości.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 6 odcinka "Powiedz TAK!" >>>

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: