SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Ślub Michała i Olgi w ostatnim odcinku. Michał ucieknie do Basi - ZWIASTUN

Powiedz TAK! Ślub Michała i Olgi w ostatnim odcinku. Michał ucieknie do Basi - ZWIASTUN

24.05.2016, godz. 21:10
Powiedz TAK! odc. 13. Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa)
Powiedz TAK! odc. 13. Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa) foto: Polsat

Ostatni odcinek "Powiedz TAK!" pod znakiem skandalu na ślubie! Olga (Sylwia Gliwa) przeżyje największe życiowe rozczarowanie, gdy w dniu ślubu zostanie całkiem sama. W ostatnim 13 odcinku "Powiedz TAK!" Michał (Mikołaj Roznerski) ucieknie sprzed ołtarza do Basi (Katarzyna Zawadzka) i wyzna jej miłość! Czy organizatorka wesel odwzajemni jego uczucia? Koniec serialu "Powiedz TAK"! będzie zaskakujący! Zobaczie zwiastun ostatniego 13 odcinka.

Powiedz TAK! odcinek 13 ostatni - wtorek, 24.05.2016, o godz. 22 w Polsacie

Ostatni odcinek serialu "Powiedz TAK!" to prawdziwe pomieszanie z poplątaniem! Tylu miłosnych dramatów w jednym odcinku chyba nie było.

Zobacz: Powiedz TAK! Mikołaj Roznerski zdradza czy Michał zostawi Olgę dla Basi - WIDEO

W 13 odcinku "Powiedz TAK!" Olga i Michał zaczną poważne przygotowywania do ślubu. Wybranka Michała będzie nalegać, żeby wszystkim zajęła się jej odwieczna rywalka - Basia. Dla byłej dziewczyny przystojniaka to będzie wyjątkowo niezręczna sytuacja, ale Basia zachowa kamienną twarz i będzie profesjonalistką w stu procentach.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Nie będzie 2 sezonu Powiedz TAK! w telewizji Polsat

W dniu ślubu jednak nic nie będzie takie jak w sennych marzeniach. Michał w ostatniej chwili ucieknie sprzed ołtarza. Olga będzie załamana, a tymczasem jej niedoszły mąż wyzna Basi miłość i powie, że chce do niej wrócić. Adamczyk jednak nie odwzajemnia jego uczuć...

Zaraz po dziwnej sytuacji Basia jedzie do Wiktora, którego namiętnie całuje. Kochankowie zostają przyłapani przez Justynę, która cały czas skrycie podkochiwała się w muzyku. Finał to więc dwie historie miłosne bez szczęśliwego zakończenia i dramatyczne rozstanie przyjaciółek.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: