SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Powiedz TAK! Agnieszka Więdłocha i Katarzyna Zawadzka piją i palą na trzepaku w nowym serialu Polsatu

Powiedz TAK! Agnieszka Więdłocha i Katarzyna Zawadzka piją i palą na trzepaku w nowym serialu Polsatu

01.03.2016, godz. 10:00
Powiedz tak odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha)
Powiedz tak odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Justyna (Agnieszka Więdłocha) foto: Polsat

Katarzyna Zawadzka i Agnieszka Więdłocha w "Powiedz TAK!", nowym serialu Polsatu, grają najlepsze przyjaciółki. Basia i Justyna znają się od lat, razem przeżywają wszystkie wzloty i upadki, a zwłaszcza miłosne niepowodzenia. Więź, która łączy główne bohaterki "Powiedz TAK!" jest tak silna, że zawsze znajdują czas na babskie ploteczki. A miejsce spotkań Basi i Justyny jest trzepak na osiedlu, na którym spotykają się wieczorami, by pić wino i palić papierosy.

"Powiedz TAK!" nowy serial w telewizji Polsat od wtorku, 1.03.2016, o godz. 21.35

Basia i Justyna, główne bohaterki "Powiedz TAK", w które wcielają się Katarzyna Zawadza i Agnieszka Więdłocha, zawsze mogą na siebie liczyć. Razem pracują w kancelarii Oskara (Cezary Pazura), ojca Basi, ale ta praca nie daje im satysfakcji. Dlatego też Basia namawia Justynę, by rozkręciła z nią nowy biznes - firmę oferującą profesjonalną organizację ślubów i wesel.

Przeczytaj: Powiedz TAK! Anna Karczmarczyk bierze ślub w nowym serialu Polsatu - ZWIASTUN

Jakie są przyjaciółki z "Powiedz TAK!"? Basia to niepoprawna romantyczka, z sercem na dłoni, która wierzy w miłość do grobowej deski. Po rozstaniu z Michałem (Mikołaj Roznerski) długo nie może dojść do siebie. Praca organizatorki ślubów jest pasją, którą zaraża wszystkich wokół. Dzięki niej chce udowodnić swojemu ojcu, apodyktycznemu Oskarowi, że jest coś warta, że może sobie radzić bez jego wsparcia i pieniędzy.

Justyna to optymistyczna singielka, wierna i oddana przyjaciółka Basi, której luźne podejście do życia sprawia, że muzyk Bartek (Nikodem Rozbicki) traci dla niej głowę.

W "Powiedz TAK!" widzowie zobaczą sporo scen z Basią i Justyną, które w każdym odcinku przesiadują na trzepaku omawiając życiowe problemy. Piją przy tym wino i palą papierosy. Przeprowadzają też rozmowy o życiu i śmierci. Co ciekawe dla Agnieszki Więdłochy spotkania na trzepaku są również miłym wspomnieniem z dzieciństwa.

Patrz: Powiedz TAK! Obsada, kim są bohaterowie nowego serialu Polsatu

- Na moim osiedlu nie było trzepaków, ale pamiętam trzepak pod domem mojej babci. Przesiadywałam tam z koleżanką Mają, która mieszkała nad moimi dziadkami. Miałyśmy po osiem, może dziesięć lat. Kiedy wracam myślami do naszych rozmów, wydają mi się wręcz egzystencjalne. Poważne wyznania o życiu, śmierci, chłopakach, szkole, lekcjach, rodzicach. O różnych problemach dorastania, o ciele, które się tak zaczynało wtedy zmieniać. To było niesamowite - zdradziła Agnieszka Więdłocha w wywiadzie dla magazunu "Skarb".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: