SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Paweł i Sabina w ośrodku wychowawczym. Rzucają wyzwanie aktorom! - WIDEO

Pierwsza miłość. Paweł i Sabina w ośrodku wychowawczym. Rzucają wyzwanie aktorom! - WIDEO

30.01.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2408 Paweł (Michał Malinowski) Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość odcinek 2408 Paweł (Michał Malinowski) Sabina (Urszula Dębska) foto: Facebook

Aktorzy grający Sabinę i Pawła w serialu "Pierwsza miłość", czyli Urszula Dębska oraz Michał Malinowski, promują zdrowe postawy społeczne nie tylko od święta! Niedawno odwiedzili ośrodek opiekuńczo-wychowawczy w Bydgoszczy. Pojawiło się wideo na Facebooku obrazujące pobyt aktorów w placówce! Michał Malinowski rzuca wyzwanie kolegom "z branży".

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 w Polsacie

Michał Malinowski i Urszula Dębska postanowili wspomóc bydgoski ośrodek opiekuńczo-wychowawczy, zajmujący się dziećmi uratowanymi od ciężkich sytuacji rodzinnych, bardzo często po chwilach, czy też nawet latach, trudnych i traumatyzujących przeżyć. W placówce przebywa pięćdziesięciu wychowanków, w wieku od kilku miesięcy do trzynastu lat. Ośrodek stara się zapewnić wszystkie możliwe środki do prawidłowego rozwoju dzieci, ale pomoc z zewnątrz zawsze się przydaje, o czym doskonale wiedzą aktorzy z serialu "Pierwsza miłość".

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka i Marta w łóżku z Krystianem! - ZWIASTUN

"Przybycie do placówki opiekuńczej jest dla dziecka dużym stresem. Zachwiane zostaje jego poczucie bezpieczeństwa. Młody człowiek, często bardzo skrzywdzony przez bliskich, umieszczony zostaje w środowisku, którego nie zna i które jest mu całkowicie obce. Z wieloletnich obserwacji opiekunów domów dziecka wynika, że odczucia pojawiające się u dzieci w momencie ich przyjmowania do placówki determinują ich późniejsze funkcjonowanie - jest napisane na stronie ośrodka opiekuńczo-wychowawczego w Bydgoszczy - Przyjemne, serdeczne przyjęcie wychowanka łagodzi jego nieufność i strach przed nowym, daje mu szansę wytworzenia pozytywnego nastawienia do placówki i do osób w niej przebywających."

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Maria Szafirska jako Dominika Juszczak

Dobrze, by dzieci miały poczucie tego, że wcale nie są niechciane. Uwaga, którą są w stanie poświęcić osoby znane jest nieocenionym czynnikiem wpływającym pozytywnie na poczucie wartości młodych wychowanków. Postawy Urszuli Dębskiej i Michała Malinowskiego są godne naśladowania i zdecydowanie warte docenienia. W poniższym poście Michał Malinowski podkreślił, że dzieci zapraszają również pozostałych aktorów, jak to ujął "kolegów z branży", do odwiedzin. Oby takie gesty pojawiały się częściej i nie tylko od święta!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: