SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Radek uwolni Jowitę od Teda? - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Radek uwolni Jowitę od Teda? - ZWIASTUN

29.04.2016, godz. 20:43
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk)
Pierwsza miłość. Jowita (Joanna Opozda), Radek (Mateusz Banasiuk) foto: ATM Grupa

Tylko Radek (Mateusz Banasiuk) z serialu "Pierwsza miłość" może ocalić Jowitę (Joanna Opozda) przed jej byłym kochankiem. Ted (Sindre Sandemo) planuje wywieźć Jowitę do USA, by tam się z nią ożenić. Na szczęście Radek zorientował się, że Jowita została porwana. W 2290 odcinku "Pierwszej miłości" dociera do domu Teda, w którym nieobliczalny właściciel kasyna więzi dziewczynę. Zobaczcie nowy zwiastun "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 2290 - wtorek, 3.05.2016, o godz. 18 w Polsacie

Porwanie Jowity z "Pierwszej miłości" to tylko część planu Teda, który owładnięty chora miłością chce za wszelką cenę mieć ukochaną tylko dla siebie. Milioner ze Stanów Zjednoczonych wynajął dom, w którym przetrzymuje Jowitę i już szykuję się do wyjazdu do USA gdzie zaplanował już ślub z Jowitą.

Patrz: Pierwsza miłość. Michał w szpitalu. Kochanek Ewy pobije Michała

Ponieważ były kochanek Jowity to bezwzględny typ porwanej dziewczynie nie pozostaje nic innego jak tylko wypełniać jego polecenia. Obmyśla jednak sposób na Teda - tani chwyt z uwodzeniem i seksem... Oczywiście gangster nie może się oprzeć Jowicie.

Sprawy się komplikują kiedy w 2290 odcinku "Pierwszej miłości" Radek z pomocą taksówkarza Stanisława (Stanisław Jaskułka), który do niedawno pracował jako kierowca Teda, wpada na trop Jowity. Poszukując Stanisława, który od dłuższego czasu nie daje znaku życia, Radek z Błażejem (Paweł Krucz) docierają do willi Teda. W domu nie palą się światła i wygląda na opuszczony, ale to nie usypia ich czujności.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka i Ted biorą ślub. Aktorzy z Pierwszej miłości prywatnie są parą

Były kochanek Jowity razem ze swoim ochroniarzem Adamem Wereszko (Waldemar Kasta) zauważają ich na kamerach z monitoringu. Ted nie zamierza pozwolić na to, by Radek odebrał mu Jowitę. Zmusza więc dziewczynę, by okłamała ukochanego, że jest tu z własnej woli i nikt jej nie porwał.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Pierwszej miłości" >>>


Źródło: tv.se
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: