SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Ojciec Mateusz 17 sezon. Wojtek nowym amantem w serialu o duchownym detektywie

Ojciec Mateusz 17 sezon. Wojtek nowym amantem w serialu o duchownym detektywie

21.02.2017, godz. 12:00
Ojciec Mateusz 17 sezon Wojtek (Jakub Wesołowski)
Ojciec Mateusz 17 sezon Wojtek (Jakub Wesołowski) foto: TVP

Jakub Wesołowski dołączy do obsady serialu "Ojciec Mateusz" w 17 sezonie! Zagra Wojtka, który szybko zakręci się wokół spraw księdza Mateusza (Artur Żmijewski) i najwyraźniej wpadnie w kłopoty. Co wydarzy się w 17 sezonie serialu "Ojciec Mateusz"?

"Ojciec Mateusz" 17 sezon odcinek 1, w czwartek 2.03.2017 o godz. 20.25 w TVP1

Wojtek Schiller, grany przez Jakuba Wesołowskiego, pojawi się w 17 sezonie "Ojca Mateusza" i zawróci w głowie oraz w życiu Ewy (Edyta Olszówka). Nowy sąsiad okaże się być podejrzanym o udział w sprawie, w której kobieta będzie przeprowadzała właśnie śledztwo... To nie wróży dobremu początkowi znajomości.

Zobacz: Ojciec Mateusz 17 sezon. Katarzyna Cichopek ofiarą w nowych odcinkach Ojca Mateusza

Całe szczęście, w 17 sezonie serialu "Ojciec Mateusz" nowy bohater nie będzie długo oskarżony o popełnienie przestępstwa. Kiedy tylko sprawa się rozwiąże, Wojtek zacznie bezwstydnie okazywać zainteresowanie Ewą, ba, nawet podaruje jej bukiecik kwiatów! Żeby tego było mało, kobieta nie będzie obojętna na okazywane jej względy.

Co do samego pojawienia się Kuby Wesołowskiego, to według producentki "Ojca Mateusz", było to zabawne wydarzenie. Katarzyna Anczarska mówi:
Kiedy podczas kolegium scenariuszowego rozmawialiśmy o nowych wątkach oraz o tym, kto mógłby zagrać tego bohatera, wśród propozycji pojawiła się i ta, związana z obsadzeniem Kuby. Pracowaliśmy przecież wspólnie, tak całkiem niedawno, na planie dwóch sezonów „Strażaków”. I kiedy rozmawialiśmy o „Ojcu Mateuszu”, nagle zadzwonił mój telefon. Okazało się, że był to niczego nieświadomy Kuba…

Przeczytaj: Ojciec Mateusz 17 sezon. Ruszyły prace na planie. Artur Żmijewski znów się wzbogaci

Dodaje również, jak podaje "Świat Seriali":
- (...) Mogę jednak zdradzić, że Kuba podbił nasze serca, dlatego planujemy zatrzymać go na dłużej - To z pewnością dobre nowiny dla fanów Wesołowskiego!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

#takapraca #sandomierz #cmentarz #wiadomo #szukamroweruMateusza #temeratura-200C #przesadziłzbiałkiem

Post udostępniony przez Jakub Wesolowski (@jakubwesolowski) 12 Gru, 2016 o 9:39 PST

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: