SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy O mnie się nie martw. Nie będzie 4 sezonu, bo Joanna Kulig chce odejść!

O mnie się nie martw. Nie będzie 4 sezonu, bo Joanna Kulig chce odejść!

05.11.2015, godz. 11:58
O mnie się nie martw 3 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 3 sezon. Iga Małecka (Joanna Kulig), Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

To koniec "O mnie się nie martw"? Wszyscy fani serialu o perypetiach Igi Małeckiej (Joanna Kulig) i Marcina Kaszuby (Stefan Kaszuba) muszą się przygotować na najgorsze. Niestety istnieje spora szansa, że nie będzie 4 sezonu "O mnie się nie martw". Podobno Joanna Kulig nie chce dłużej grać Igi Małeckiej, a bez głównej bohaterki dalsze losy "O mnie się nie martw" stają pod znakiem zapytania.

Czy będzie 4 sezon "O mnie się nie martw"?

"O mnie się nie martw" to jeden z ulubionych seriali Polaków. Każdy odcinek przygód Igi, Marcina i Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała) śledzi około 2 mln widzów. Ale nie tylko od wyników oglądalności 3 sezonu "O mnie się nie martw" zależy czy powstaną dalsze odcinki, czy widzowie doczekają się kontynuacji histori Igi i Marcina.

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Marcin Kaszuba aresztowany za pobicie Łukasza

Właśnie gruchnęła plotka, że po trzech seriach "O mnie się nie martw" Joanna Kulig ma dosyć roli Igi Małeckiej. Jak podaje tygodnik "Na żywo" aktorka chce zrezygnować z serialu. A to oznacza tylko jedno - nie będzie 4 sezonu "O mnie się nie martw". Bo przecież bez Igi nie ma sensu ciągnąć dalej serialu.

Podobno produceni "O mnie się nie martw" namawiają Joannę Kulig na udział w kolejnej serii, lecz ona cały czas się waha. - Joasia po ponad roku pracy na planie czuje się zmęczona i niedoceniona. Choć jest gwiazdą światowego formatu, dostaje niskie honorarium. Poza tym obawia się zaszufladkowania - cytuje słowa znajomej Joanny Kulig tygodnik "Na żywo".

Patrz: O mnie się nie martw 3 sezon. Anna Mucha będzie kochanką Filipa Bonnet

TVP2 rozważa kontynuację "O mnie się nie martw", ale tylko z Joanną Kulig. Jeśli wierzyć plotkom koledzy z planu "O mnie się nie martw", którym bardzo zależy na pracy w 4 serii namawiają aktorkę, żeby nie odchodziła.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: