SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola ma kochankę! Namiętny seks Oli z Klaudią - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Ola ma kochankę! Namiętny seks Oli z Klaudią - ZDJĘCIA

12.03.2016, godz. 03:00
Na Wspólnej odc. 2247. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka)
Na Wspólnej odc. 2247. Ola (Marta Wierzbicka), Klaudia (Julia Trembecka) foto: TVN/X-NEWS

Tak odważnych scen w polskich serialach jeszcze nie było! Ola Zimińska z "Na Wspólnej", w której rolę wciela się Marta Wierzbicka (25 l.), wda się w romans... z kobietą! W 2247 odcinku "Na Wspólnej" Ola spędzi noc z Klaudią (Julia Trembecka). Nowa relacja zaskoczy samą dziewczynę i przysporzy jej problemów. Jak na jej ukochaną zareaguje otoczenie?

"Na Wspólnej" odcinek 2247 - środa, 30.03.2016, w TVN o godz. 20.15

Scenarzyści serialu "Na Wspólnej" przygotowali dla Marty Wierzbickiej nie lada wyzwania. Jej bohaterka była już uzależniona od narkotyków, ostatnio porwana, a teraz... wda się w lesbijski romans.

Patrz: Na Wspólnej. Julia udaje ciążę, żeby złapać Michała na dziecko

Kiedy na studiach Oli pojawiła się Klaudia (Julia Trembecka, 26 l.), dziewczyny od razu się zaprzyjaźniły. Nie spodziewały się jednak, że wkrótce ich relacja zejdzie na zupełnie inne tory. Gdy Klaudia postanawia się wynieść z Warszawy, do Oli dociera, jak bardzo będzie jej brakować przyjaciółki.

Bliscy powtarzają jej, że powinna zrobić wszystko, by zatrzymać Klaudię w stolicy. Gdy Ola odwiedza przyjaciółkę, dziewczyny nagle zaczynają się namiętnie całować i... kończą w łóżku. Upojna noc spowoduje, że Ola natychmiast zacznie rozmyślać nad przyszłością ich związku. Poczuje się jednak szczęśliwa i spełniona. Czy dziewczyny stworzą związek? Okaże się w kolejnych odcinkach serialu.

Upojne sceny z udziałem Wierzbickiej i Trembeckiej w 2247. odcinku "Na Wspólnej", który TVN pokaże 30 marca o godz. 20.15.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: