SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka będzie miała romans ze stażystą Dariuszem?

Na Wspólnej. Agnieszka będzie miała romans ze stażystą Dariuszem?

05.05.2016, godz. 13:15
Na Wspólnej odcinek 2310. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2310. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto: TVN/X-NEWS

Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak) z "Na Wspólnej" będzie kochankiem Agnieszki Olszewskiej (Katarzyna Walter)? Wiele wskazuje na to, że prawniczkę i młodego aplikanta połączy coś więcej niż tylko praca w kancelarii. Już w 2279 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka zacznie narzekać na swojego narzeczonego Rafała Sobczaka (Lech Mackiewicz), z którym do dawna nie jest szczęśliwa. I właśnie wtedy zwróci uwagę na Darka. Inteligentny, zabawny stażysta da Agnieszce do zrozumienia, że jest wyjątkową kobietą.

"Na Wspólnej" odcinek 2279 - środa, 25.05.2016, o godz. 20.15 w TVN

Zdrada w "Na Wspólnej" lekarstwem na samotność i kryzys w związku? Michał Mikołajczak dołączając do obsady "Na Wspólnej" powiedział, że jego bohater Dariusz Żbik namiesza w życiu dwóch prawniczek - Weroniki Roztockiej (Renata Dancewicz) i Agnieszki Olszewskiej.

Być może w grę będzie wchodził nawet romans z jedną z nich. I choć na początku wydawało się, że to Weronika znajdzie w Darku zapomnienie po śmierci męża Adama (Zbigniew Stryj), czas pokaże, że to Agnieszka zainteresuje się młodym stażystą.

Patrz: Na Wspólnej. Ola zdradzi lesbijkę Klaudię z chłopakiem Błażejem?

Jak to zwykle bywa zacznie się dość niewinnie. W 2279 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka zauważy, że między nią a Rafałem coś się zepusło, że dawna namiętność wygasła. Narzeczony Agnieszki nie skusi się nawet na seks gdy prawniczka pojawi się w sypialni w seksownej bieliźnie. Mało tego - nie zgodzi się, by wyjechali razem na urlop, bo będzie zbytno zajęty przesłuchaniami w szkole muzycznej.

Oziębłość Rafała doprowadzi do tego, że Agnieszka poczuje się nieszczęśliwa i znudzona swoim związkiem. Coraz częściej zacznie spędzać czas z Dariuszem Żbikiem. Młody aplikant okaże jej swoje zaintresowanie. Oboje świetnie się będą czuć w swoim towarzystwie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Michał odkryje, że Julia nie była w ciąży i udawała stratę dziecka. Zostawi kochankę?

Za to coraz więcej łączyć zacznie Olszewską z... nowym aplikantem Darkiem (Michał Mikołajczak). Gdy zorientuje się, że młody mężczyzna ma idealistyczne podejście do życia, poradzi mu, żeby nie ufał zbytnio ludziom. Dobry prawnik powinien, jej zdaniem, zawsze zachowywać trzeźwy ogląd sytuacji.

Agnieszka zauważy, że Darek to zabawny, błyskotliwy mężczyzna, który umie być wdzięczny swojej szefowej za okazane mu wsparcie. Pewnego dnia stażysta z kancelarii zaproponuje Agnieszce, że przyniesie jej płytę z muzyką, którą bardzo lubi.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: