SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kuba Wesołowski pierwszy raz o odejściu z Na Wspólnej

Na Wspólnej. Kuba Wesołowski pierwszy raz o odejściu z Na Wspólnej

29.03.2016, godz. 21:00
Na Wspólnej po wakacjach 2014. Ewa (Ewa Gawryluk), Igor (Jakub Wesołowski)
Na Wspólnej po wakacjach 2014. Ewa (Ewa Gawryluk), Igor (Jakub Wesołowski) foto:

Igor Nowak (Kuba Wesołowski) nie odchodzi z "Na Wspólnej"! Aktor uspokoił wszystkie swoje fanki i wyznał w wywiadzie, że nigdzie się nie wybiera, a Igor zostanie w "Na Wspólnej". Jak potoczą się jego losy i co wydarzy się w nowych odcinkach? Czy Elżbieta (Paulina Chapko) i Igor nadal będą razem? Jedno jest pewne - bohater grany przez Wesołowskiego nigdzie nie zniknie, nie wyjedzie i nie umrze w serialu TVN.

Niedawno pojawiły się plotki, że Jakub Wesołowski odchodzi z "Na Wspólnej"! Aktor stanowczo zaprzecza i zapewnia swoje fanki, że nie zamierza zostawić produkcji, w której gra od 13 lat!

Zobacz: Na Wspólnej. Włodek Zięba zasłabnie podczas treningu

- Śpieszę wszystkich uspokoić - nigdzie się nie wybieram ani ja, ani mój bohater. Zostajemy w "Na Wspólnej" - serialu niezniszczalnym, o którego popularności świadczą chociażby te "liczne fanki" - powiedział Kuba Wesołowski w "Tele Tygodniu".

Aktor zapewnia, że spędził wiele lat na planie i to miejsce jest dla niego jak drugi dom. - Spędziłem tu prawię połowę dotychczasowego życia! "Na Wspólnej" był moim poligonem doświadczalnym. Tu się nauczyłem fachu i to od najlepszych. Mam tu grono aktorów bliskich mi jak rodzina - dodaje serialowy Igor.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola wstydzi się kochanki lesbijki, bo Klaudii chodzi tylko o seks

Ekranowy Nowak zapewnia, że uwielbia Ewę (Ewa Gawryluk) i Elżbietę (Paulina Chapko), a więc dwie najważniejsze kobiety w swoim życiu. Możecie być całkowicie spokojni o Igora!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: