SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Marek Bukowski nie wyklucza, że Kamilla Baar wróci do serialu

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Marek Bukowski nie wyklucza, że Kamilla Baar wróci do serialu

26.06.2016, godz. 15:54
Na dobre i na złe odcinek 589, Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Hana Goldberg (Kamilla Baar)
Na dobre i na złe odcinek 589, Piotr Gawryło (Marek Bukowski), Hana Goldberg (Kamilla Baar) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Kamilla Baar wróci do "Na dobre i na złe", a grana przez nią doktor Hana Goldberg znów pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze? Choć w czerwcu 2015 roku aktorka pożegnała się z obsadą "Na dobre i na złe", to Marek Bukowski nie wyklucza, że Hana i Piotr Gawryło znów będą razem. W nowych odcinkach 18 sezonu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 widzowie na pewno zobaczą Piotra Gawryłę, który wróci z Izraela. Na razie jednak sam, bez Hany i ich syna.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 nowe odcinki 18 sezonu od środy, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kamilla Baar przez trzy lata wcielała się w postać Hany Goldberg w "Na dobre i na złe", ale rok temu zdecydowała się odejść w serialu. Do dziś widzowie tęsknią za Haną i marzą o tym, że śliczna ginekolog pewnego dnia wróci do Leśnej Góry. Czy tak się stanie? Teoretycznie są na to szanse, bo przecież scenarzyści nie uśmiecili bohaterki granej przez Kamillę Baar.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Marek Bukowski o romansie Piotra Gawryły. Zdradzi Hanę?

Marek Bukowski, który od 645 odcinka "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 29.09.2016) znów będzie doktorem Piotrem Gawryłą nie wyklucza takiej możliwości i daje widzom nadzieję, że jedna z najpiękniejszych par z Leśnej Góry znów będzie razem. - Na razie Kamilli Baar nie ma w "Na dobre i na złe", ale ja jestem tylko małą śróbeczką w tej całej maszynie, więc zobaczymy... - powiedział aktor w rozmowie z portalem wp.pl.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Hana Goldberg z synem Piotra zostanie w Izraelu

Dla Kamilli Baar decyzja o ostatecznym pożegnaniu z Haną Goldberg wcale nie była łatwa. Ale aktorka postanowiła zamknąć ten rozdział w swojej karierze i iść dalej. Wciąż gra w Teatrze Narodowym w spektaklu "Kordian".

Ale to nie wszystko, bo była gwiazda "Na dobre i na złe" pod koniec czerwca 2015 roku wzięła w Lizbonie ślub z adwokatem Piotrem Kochańskim i teraz skupia się na rodzinie. - To był dobry moment, żeby odejść z "Na dobre i na złe". Polubiłam swoją bohaterkę, czerpałam inspirację z jej siły i przebojowości. Hana pojawiła się i zniknęła. Tyle. Czas, który zyskałam, spędzam z rodziną. I realizuję swoje pasje - powiedziała aktorka w wywiadzie dla magazynu "Elle" w grudniu zeszłego roku.

Mąż Kamilli Baar jest współzałożycielem Fundacji Sztuk Pięknych, która prowadzi galerię. Serialowa Hana z "Na dobre i na złe" od kilku miesięcy działa w tej fundacji. Poza tym współpracuje z kolejną fundacją, która prowadzi warsztaty artystyczne dla małych pacjentów w szpitalach oraz dla więźniów.

- Mam czas na nadgonienie książek, filmów, spektakli. Jestem w swoim najlepszym kobiecym wieku, mam 36 lat. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze niejedno wyzwanie aktorskie, ale nie chcę się nigdzie spieszyć - przyznała Kamilla Baar.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: