SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

10.11.2016, godz. 09:00
Na dobre i na złe 556 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe 556 Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) foto:

Już niedługo w "Na dobre i na złe" na świat przyjdzie dziecko Oli (Anna Karczmarczyk) i Jana (Krzysztof Kwiatkowski). Przed porodem Pietrzakówna będzie miała powody do zmartwień, bo okaże się, że jej maleństwo jest chore. Na szczęście kryzysowa sytuacja zostanie opanowana i młoda pani doktor urodzi synka. Chłopiec dostanie imię po zmarłym ojcu! Czy Ola poradzi sobie z wychowaniem Frani (Karolina Wańszys) i małego Jasia?

"Na dobre i na złe" premierowe odcinki w środy, o godz. 20.40 w TVP2

Ola przeżyła dramat podczas strzelaniny w Leśnej Górze, gdy zmarł jej niedoszły mąz i jak się potem okazało - ojciec jej dziecka. Pietrzakówna jest w ciąży i już niedługo kolejny raz zostanie mamusią.

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" czarne chmury nie znikną z życia młodej pani doktor. Okaże się, że jej nienarodzone dziecko ma chore serce. Na szczęście w szpitalu zjawi się Sara (Magdalena Schejbal). Siostra Hany Goldberg (Kamilla Baar) uratuje maleństwo i młodą mamę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Serial o lekarzach z Leśnej Góry świętuje 17. urodziny

W "Na dobre i na złe" Ola urodzi synka i wiadomo już jak będzie miał na imię! Aktorka zdradziła w najnowszym wywiadzie, że chłopiec odziedziczy imię po ojcu. Mały Jasiu będzie oczkiem w głowie Oli, która od tej pory będzie musiała łączyć pracę na oddziale z podwójną porcją macierzyństwa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: