SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Dziecko chirurga z Leśnej Góry śmiertelnie chore. Tylko Piotr Gawryło może je uratować

Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Dziecko chirurga z Leśnej Góry śmiertelnie chore. Tylko Piotr Gawryło może je uratować

10.06.2016, godz. 11:30
Na dobre i na złe odc. 590. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odc. 590. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szpital w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 stanie się miejsce walki o życie dziecka, którego ojcem jest jeden z chirurgów. Sytuacja będzie do tego stopnia dramatyczna, że w 646 odcinku "Na dobre i na złe" na konsultację zostanie wezwany Piotr Gawryło (Marek Bukowski), który po powrocie z Izralea będzie pracował w szpitalu w Otwocku. U dziecka chirurga badania wykażą złośliwego guza i pojawi się obawa, że trzeba będzie amputować rękę. O którego lekarza z Leśnej Góry chodzi? O Przemka Zapałę (Marcin Rogacewicz) czy Rafała Konicę (Robert Koszucki)?

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nowy 18 sezon "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016 kryje jeszcze wiele tajemnic, ale to już pewne, że w 645 odcinku do obsady wróci Piotr Gawryło. Znakomity chirurg z Leśnej Góry po ponad rocznym pobycie w Izraelu przyjdzie do Polski, ale niestety sam - bez żony Hany Goldberg (Kamilla Baar) i ich syna.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Powrót Piotra Gawryły. Wiktoria Consalida zbliży się do byłego kochanka

Tuż po powrocie Piotra wyjdzie na jaw, że do Polski wezwały go sprawy zawodowe. Doktor Gawryło przyjmie ofertę pracy od szpitala w Otwocku. A to oznacza, że nie będzie już lekarzem w Leśnej Górze. Mimo wszystko w 646 odcinku "Na dobre i na złe" pomoże dawnym kolegom gdy wyjdzie na jaw, że dziecko jednego z chirurgów jest śmiertelnie chore.

Badania wykażą, że dziecko ma złośliwego guza, który może doprowadzić do amputacji ręki. Tym skomplikowanym przypadkiem zajmie się m.in. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), który wręczy Piotrowi wyniki badań. Jak podaje "Świat Seriali" po ich obejrzeniu Gawryło zaleci natychmiastową operację wiążącą się jednak z ogromnym ryzykiem.

Gdy koledzy z Leśnej Góry podzielą decyzję co do operacji Piotr zapyta czy ojciec dziecka ma świadomość tego, co grozi jego dziecku. - Jest chirurgiem. Doskonale zna więc standardy postępowania w takim przypadku - odpowie Adam.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Hana z synem w Izraelu. Rozstanie się z Piotrem?

O tym kto jest ojcem śmiertelnie chorego dziecka widzowie dowiedzą się dopiero w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2016. Możliwości są jednak tylko dwie. Albo chirurg ortopeda Rafał Konica, który ma dwóch synów - Jasia (Mateusz Bożek) i Adasia (Artur Sokolski), albo chirurg ogólny Przemek Zapała, który ma córkę Franię (Karolina Wańszys). Żaden z pozostałych lekarzy z Leśnej Góry nie pasuje do tego opisu.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: