SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria w ciąży z Adamem, ale nie chce tego dziecka

Na dobre i na złe. Wiktoria w ciąży z Adamem, ale nie chce tego dziecka

27.02.2016, godz. 12:00
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Niespodziewana ciąża w "Na dobre i na złe" czy tylko fałszywy alarm?! W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria Consaldia zacznie źle się czuć. Mdłości, zawroty głowy, bolące piersi - te objawy typowe dla ciąży zaniepokoją Wiki do tego stopnia, że postanowi zrobić test ciążowy. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) będzie szczęśliwy na samą myśl, że być może zostanie ojcem, ale jego radość minie kiedy Wiktoria stanowczo oświadczy, że nie nadaje się na matkę i nie chce mieć żadnego dziecka!

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria i Adam z "Na dobre i na złe" będą rodzicami? Romans chirurgów z Leśnej Góry wkroczy w zupełnie nową fazę kiedy zakochani zamieszkają razem w wynajętym od teściowej Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) mieszkaniu. Przez jakiś czas będzie się wydawało, że już nikt ani nic nie zniszczy ich szczęścia... A jednak!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria zacznie podejrzewać, że jest w ciąży z Adamem. Zauważy bowiem typowe ciążowe objawy. Jak podaje "Świat Seriali" doktor Consalida będzie narzekać na mdłości, bolące piersi i wyczulony węch. To Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) zasugeruje przyjaciółce, że być może spodziewa się dziecka.

Wiki będzie przerażona na samą myśl, że być może drugi raz zostanie matką. Od lat nie sprawdza się bowiem w tej roli. Jej nastoletnią córkę Blankę (Pola Gonciarz) wychowali przecież rodzice Wiktorii. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości doktor Consalida zdecyduje się na zrobienie testu ciążowego. Na jego widok Adam nie będzie krył podekscytowania.

Patrz: Na dobre i na złe. Zosia i Kuba przyjadą na chrzciny dziecka Julki

- Jesteśmy w ciąży? - zapyta wyraźnie szczęśliwy. Wiktoria przez moment zawaha się czy robić test, ale ukochany przekona ją, że nawet jeśli jest w ciąży, to nie mogli przecież dostać od losu lepszego prezentu. Szczególnie teraz kiedy są razem, kochają się i wierzą, że mają przed sobą wspólną przyszłość.

Entuzjazm Adama nie udzieli się Wiktorii. Wprost przeciwnie - Wiki zdenerwuje się i oświadczy Adamowi, że nie chce mieć żadnych dzieci. Co wykaże test ciążowy? Czy Wiktoria urodzi dziecko Adama? O tym widzowie dowiedzą się w 630 odcinku "Na dobre i na złe"

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: