SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Małgosia umrze przez Wiktorię? Lekarka popełnia błąd podczas operacji?

Na dobre i na złe. Małgosia umrze przez Wiktorię? Lekarka popełnia błąd podczas operacji?

04.02.2016, godz. 11:29
Na dobre i na złe odc. 624. Małgosia (Daria Domaszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 624. Małgosia (Daria Domaszewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Małgosia (Daria Domaszewicz) z "Na dobre i na złe" powoli umiera na oczach lekarzy z Leśnej Góry i nawet najlepsi chirurdzy nie są w stanie jej pomóc. W 624 odcinku "Na dobre i na złe" córka Rafała Konicy (Robert Koszucki) jest wciąż w krytycznym stanie. Po drugiej operacji jej wyniki znacznie się pogarszają. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) chce operować trzeci raz, bo podejrzewa, że popełniła błąd i dlatego Małgosia się wykrwawia...

Na dobre i na złe" odcinek 624 - środa, 10.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dwie operacje Małgosi z "Na dobre i na złe" nie przynoszą poprawy jej stanu zdrowia. Wręcz przeciwnie, w 624 odcinku "Na dobre i na złe" z córką Konicy jest jeszcze gorzej. Obrażenia jakich doznała podczas wypadku zagrażają jej życiu. Wszyscy wierzą, że być może stanie się cud i uda się ocalić Małgosię, ale nadzieja powoli gaśnie...

Patrz: Na dobre i na złe. Rafał Konica uratuje zabójcę swojej córki Małgosi

Po drugim zabiegu przeprowadzonym przez Wiktorię, Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) i Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop) wyniki badań nie pozostawiają żadnych wątpliwości - Małgosia umrze bez względu na to, co zrobią lekarze.

W 624 odcinku "Na dobre i na złe" chirurdzy okazują się bezradni. Fatalne wyniki krzepnięcia krwi, a do tego krew jamie brzusznej - te wszystkie objawy nie zwiastują niczego dobrego.

- Musimy operować… - zauważa Tomasz, który jednak wie jak może się skończyć trzecia operacja Małgosi. - Wykrwawi się! - stwierdza Adam. 
- Już krwawi! Nie mamy wyjścia. Jak tak ją zostawimy, umrze! - Wiktoria nie zamierza się jednak poddać.
- Jak otworzymy i okaże się, że nie krzepnie, też umrze... - Adam stwierdza fakty, którym nie sposób zaprzeczyć. Jednak Tomasz uważa, że tylko operacja da Małgosi szanse na przeżycie.

Doktor Consalida uznaje w końcu, że w trakcie ostatniego zabiegu popełniła błąd. - Słuchajcie, a może podwiązka poszła z kikuta po tętnicy śledziony? Mogła mi spaść, mogłam nie dopiąć. Tam były trudne warunki, wysoko, ciasno… Schrzaniłam, teraz to naprawię! Operujmy!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tomasz obwinia się o wypadek Małgosi

Lekarka chwyta się tej nadziei i decyduje się na kolejną operację. Wiedząc, że dla Małgosi to jedyna szansa na ratunek. Przed zabiegiem chirurdzy asystujący Wiki nie mają wątpliwości, że o jej błędzie nie ma mowy.

Na salę operacyjną wkracza Witek Latoszek (Bartosz Opania), który chce wiedzieć jaki jest stan Małgosi. Adam próbuje przygotować go na najgorsze.

- Wiki ma nadzieję, że podwiązka spadała z dużego naczynia, że wystarczy podkuć. Słuchaj, operowałem z Wiki wiele razy. Jej nigdy nie spadła żadna podwiąka, nigdy.
- Zawsze musi być ten pierwszy raz. Stary, błagam cię, uratuj to dziecko - Latoszek w napięciu spogląda na Krajewskiego.

Niestety finał operacji Małgosi jest tragiczny - córka Konicy wykrwawia się i umiera.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: