SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia odejdzie z Leśnej Góry, bo narazi pacjentkę na śmierć

Na dobre i na złe. Sylwia odejdzie z Leśnej Góry, bo narazi pacjentkę na śmierć

25.01.2016, godz. 07:40
Na dobre i na złe odcinek 623. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odcinek 623. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Takiej tragedii w "Na dobre i na złe" jeszcze nie było. Los nie oszczędza Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz), neurochirurga ze szpitala w Leśnej Górze, która nie dość, że ciężko choruje, to jeszcze jest zdradza i okłamywana przez męża, Roberta Dębskiego (Bartosz Porczyk), z którym jest w ciąży. W 623 odcinku "Na dobre i na złe" właśnie ze względu na swoją chorobę i ciążę Sylwia chce odejść z Leśnej Góry. Zanim jednak składa swoją rezygnację w szpitalu rozgrywają się dramatyczne sceny - Sylwia dostaje ataku padaczki podczas operacji i traci dziecko.

"Na dobre i na złe" odcinek 623 - środa, 3.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przez wiele miesiący Sylwia Mróz z "Na dobre i na złe" żyła w nieświadomości. Wierzyła, że jej kochający męż jest chodzącym ideałem, że świata poza nią nie widzi. Dlatego tak trudno jej pogodzić się ze zdradą Roberta.

W 622 odcinku "Na dobre i na złe" na własne oczy widzi jak ukochany awanturuje się ze swoją kochanką, pielęgniarką Beatą (Maria Góralczyk), która spodziewa się jego dziecko. Tym samym potwierdzają się słowa Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), który już jakiś czas temu po pijaku ostrzegał Sylwię, że jej mąż ją zdradza.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria odejdzie od Tomasza do Adama!

Lekarka z Leśnej Góry przeżywa wstrząs. Pod wpływem silnych przeżyć znów daje o sobie znać jej choroba. Od 10 lat Sylwia choruje bowiem na padaczkę pourazową. Tylko dzięki lekom i odpowiednim ćwieczeniom udaje jej się zapanować na niebezpiecznym objawami. I jakby tego było mało Sylwia orientuje się, że jest w ciąży...

Tego dnia postanawia porzucić niewiernego męża, nie mówiąc mu jednak, że spodziewa się jego dziecka. Dla dobra pacjentów i ze względu na życie swojego dziecka Sylwia musi teraz skupić się na walce z chorobą i utrzymaniu ciąży. Dlatego w 623 odcinku "Na dobre i na złe" jest gotowa odejść z Leśnej Góry.

Magdalena Turczeniewicz w programie "Pytanie na śniadanie" ujawnia co będzie dalej z Sylwią, jak potoczą się losy doktor Mróz.

- Sylwia dowiaduje się, że jest w ciąży. Co zbiega się w czasie również tym, że odkrywa, że jej mąż ją zdradza. Druga sprawa jest takża, że Sylwia choruje na padaczkę pourazową. O czym nikt nie wie. Postanawia odejść z Leśnej Góry. W momencie gdy przychodzi do dyrektora Trettera złożyć wypowiedzenie sytuacja ją zaskakuje. Do szpitala przyjeżdżają ofiary wypadku. Sylwia jest rzucona na salę operacyjną gdzie ma atak padaczki. Przez nią zostaje poszkodowana pacjentka. Podczas ataku traci dziecko, więc wszystko jej się sypie - powiedziała aktorka, która kilka miesięcy temu dołączyła do obsady "Na dobre i na złe".

Patrz: Na dobre i na złe. Śmierć Małgosi w Leśnej Górze. Córka Rafała Konicy umrze podczas operacji

W ostatnim dniu pracy w Leśnej Górze Sylwia musi się zająć ciężarną kobietą, która została ranna podczas wypadku samochodowego. Wspólnie z doktorem Radwanem przeprowadza operację cesarskiego cięcia.

Podczas zabiegu na sali operacyjnej rozgrywa się dramat. Sylwia dostaje ataku padaczki i nieprzytomna upada na podłogę. Wcześniej ciężko rani pacjentkę w szyję. Ciężarną kobietę udaje się uratować, ale doktor Mróz nie ma tyle szczęścia.

Badania wykazują, że straciła dziecko. To Krzysztof przekazuje przyjaciółce tragiczną wiadomość, że poroniła.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: