SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata wściekła na Szczepana! Nie wybaczy salowemu kłamstwa

Na dobre i na złe. Agata wściekła na Szczepana! Nie wybaczy salowemu kłamstwa

27.01.2016, godz. 15:15
Na dobre i na złe odc. 614. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka)
Na dobre i na złe odc. 614. Szczepan (Kamil Kula), Agata (Emilia Komarnicka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) i Szczepan Lipski (Kamil Kula) z "Na dobre i na złe" o krok od rozstania. Skłóceni zakochani przestali się do siebie odzywać i nic nie wskazuje na to, by ich związek przetrwał. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" z rozmowy Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) i Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) wynika, że lekarka wciąż jest wściekła na salowego, który ją okłamał i nie przyznał się od razu, że przed egzaminem pielęgniarskim brał narkotyki.

"Na dobre i na złe" odcinek 622 - środa, 27.01.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Romans Agaty i Szczepana z "Na dobre i na złe" nieuchronnie zbliża się do końca! Co takiego się stało, że zakochani z Leśnej Góry nie mają już przed sobą wspólnej przyszłości?

Przypomnijmy, że w 621 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan trafił do szpitala po zażyciou narkotyków. Wziął kokainę przed egzaminem pielęgniarskim, by być w formie i szybciej się uczuć. Ale nie to było najgorsze! Salowy ukrył ten fakt przed Agatą. Co więcej przez kilka godzin okłamywał ją, że niepokojące objawy mają związek z jakąś chorobą.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria z Adamem w łóżku. Namiętne chwile przerwie wypadek

Dla Agaty to już było za wiele. Już wcześniej jej chłopak zachowywał się nieodpowiedzialnie, lecz dopiero to wydarzenie przelało czarę goryczy. Agata wyszła ze szpitala w chwili gdy Szczepan przyznał się jej do kłamstwa. I w ten sposób zakończyła ich związek.

Co będzie dalej z Agatą i Szczepanem w "Na dobre i na złe"? Czy salowemu uda się odzyskać zaufanie ukochaneje? Niestety są na to małe szanse. W 622 odcinku "Na dobre i na złe" żadne z nich nie pojawia się w Leśnej Górze, ale Adam wspomina Wiktorii, że relacje między nimi są bardzo napięte.

Patrz: Na dobre i na złe. Nowa Julka Burska. Aleksandra Hamkało zastąpiła Sarę Muldner

Przed wyjazdem do Bydgoszczy Krajewski miał urządzić imprezę pożegnalną dla przyjaciół, lecz nikt nie jest w nastroju na świętowanie. - Wiesz Agata wkurzona za Szczepana, brat na wakacjach, ty byś pewnie nie przyszła... - wyjaśnia Adam.

Niestety wkrótce potem okaże się, że Agata nie jest w stanie wybaczyć Szczepanowi, że tak ją zawiódł i rozczarował. Szykuje się definitywne rozstanie kochanków z Leśnej Góry...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: