SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria dla Adama poświęca małżeństwo z Tomaszem

Na dobre i na złe. Wiktoria dla Adama poświęca małżeństwo z Tomaszem

05.10.2015, godz. 15:00
Na dobre i na złe odc. 609. Tomasz (Ireneusz Czop), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)Na dobre i na złe odc. 609. Tomasz (Ireneusz Czop), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 609. Tomasz (Ireneusz Czop), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Koniec małżeństwa lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" coraz bliżej! Zazdrość Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop) o Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) i jej uczucie do Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) doprowadza męża Wiki do nagłych wybuchów gniewu. W 609 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz nie wytrzymuje i urządza Wiki awanturę Adama! W przypływie wściekłości zarzuca żonie, że dla byłego kochanka poświęca ich małżeństwo i odwołuje wspólny wyjazd do Luksemburga, który miał być ich drugą podróżą poślubną!

"Na dobre i na złe" odcinek 609 - środa, 7.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Czy Wiktoria odejdzie od Tomasza i będzie w końcu z Adamem? W tym miłosnym trójkącie sprawy komplikują się coraz bardziej, bo mąż Wiki nie zamierza pozwolić na to, by Krajewski zniszczył jego małżeństwo.

Kiedy w 609 odcinku "Na dobre i na złe" 17-letnia Weronika (Malwina Dubowska), dziewczyna, z którą Adam bawił się w nocnym klubie, oskarża go o gwałt, Rzepecki dostrzega w tym swoją szanse, żeby raz na zawsze pozbyć się byłego kochanka żony. Dla niego idealne rozwiązanie to takie, w którym Adam trafia do więzienia za gwałt i nigdy więcej nie zbliża się do Wiktorii.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam oskarżony o gwałt! Tomasz nie uratuje Adama przed więzieniem

Ale przecież serca nie da się oszukać i nie może nikogo zmusić do miłości. Dla Tomasza stało się jasne, że Wiki kocha Adama kiedy zobaczył film Blanki (Pola Gonicarz) z sali operacyjnej. Nie zamierza jednak poddać się bez walki. Próbuje wymysić na żonie, by wreszcie skupiła się na ich małżeństwie, a nie ciągle poświęcała się dla byłego kochanka.

W 609 odcinku "Na dobre i na złe" szpital w Leśnej Górze staje się celem dziennikarzy, który od razu atakują Adama oskarżonego o zgwałcenie 17-letniej Weroniki. Wybucha gigantyczny skandal, więc Wiktoria robi co może, by załagodzić sytuację i nie dopuścić do tego, by ta afera zaszkodziła Adamowi i wizerunkowi Leśnej Góry. Właśnie dlatego odwołuje wyjazd do Luksemburga z Tomaszem.

Mąż Wiki traci nad sobą panowanie. - Nie ma wyjazdu, dlaczego? Chciałaś się rozwijać, szkolenie w Luksemburgu, marzyłaś o tym...- rzuca wściekle.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam oskarżony o gwałt! Wiktoria nie wierzy, że Adam zgwałcił 17-latkę

- Mówiłam ci, że nie mam teraz do tego głowy - tłumaczy się Consaldia.
Tomasz nie daje się jednak zbić z tropu. - A już nie mówię o tym, że mieliśmy tam pojechać razem, jakaś druga podróż poślubna!

Ułamek sekundy potem to Wiki wybucha. - Czy ty widzisz tylko czubek własnego nosa! Szpital został wciągnięty w aferę, w tragedię tej dziewczyny... A mój podwładny, mój przyjaciel... - krzyczy do męża.
- Twój były facet jest podejrzewany o gwałt i dlatego nie jedziemy! Nie jedziemy przez Adama?!
- Tak! Trudno ci to zrozumieć!
- Ile jeszcze dla niego poświęcisz? - oburza się Tomasz, a kiedy Wiktoria wychodzi w przypływie gniewu rzuca wszystko z jej biurka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: