SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam oskarżony o zgwałcenie nastolatki! Tomasz pogrąży Adama

Na dobre i na złe. Adam oskarżony o zgwałcenie nastolatki! Tomasz pogrąży Adama

23.09.2015, godz. 21:27
Na dobre i na złe odc. 608. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Weronika (Malwina Dubowska)
Na dobre i na złe odc. 608. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Weronika (Malwina Dubowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szokujący gwałt w "Na dobre i na złe" i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) wśród podejrzanych! W 608 odcinku "Na dobre i na złe" widzowie na własne oczy przekonają się do czego jest zdolny Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop), by pozbyć się rywala. Mąż Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) uknuje intrygę w wyniku, której Adam Krajewski zostanie oskarżony o zgwałcenie Weroniki (Malwina Dubowska), dziewczyny, którą pozna w nocnym klubie! Wiktoria nie uwierzy w winę Adama, ale wszystkie dowody będa przemawiać przeciwko Krajewskiemu.

"Na dobre i na złe" odcinek 608 - środa, 30.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Tomasz Rzepecki wrobi Adama Krajewskiego w gwałt, by raz na zawsze pozbyć się byłego kochanka Wiki. Opętany szaleńczą zazdrością Tomasz w 608 odcinku "Na dobre i na złe" odkryje nagranie wideo, którego autorką jest Blanka (Pola Gonciarz), na którym wyraźnie słuchać jak Adam wyznaje Wiktorii miłość i namawia ją, by odeszła od męża. Wściekły Rzepecki postanowi dać rywalowi nauczkę.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria zostawi Tomasza i wyjedzie z Adamem do Luksemburga? ZWIASTUN

Jak podaje "Świat Seriali" Tomasz będzie śledził Adama gdy ten pójdzie się napić do nocnego klubu. Do Krajewskiego przysiądzie się młoda dziewczyna Weronika, która spróbuje go poderwać.

Chirurg z Leśnej Góry zauważy, że atrakcyjna blondynka nie jest w klubie sama, bo towarzyszy jej jakiś mężczyzna. Od razu  odrzuci jednak jej zaloty mówiąc, że kocha inną. Całą scenę będzie obserwował z ukrycia Tomasz.

Po kilku drinkach Adam wyjdzie z lokalu i zaśnie na ławce w parku. Tomasz pójdzie za Krajewskim i zrobi mu zdjęcie telefonem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Lena Starska wraca do Na dobre i na złe! Znów będzie lekarką w Leśnej Górze

Następnego dnia w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się zgwałcona Weronika. Nastolatka nie będzie pamiętała przebiegu zdarzenia. Za to w archiwum swojego telefonu komórkowego znajdzie zdjęcie, na którym widać Adama.

Tomasz, który w tym czasie będzie pełnił dyżur na izbie przyjęć od razu wezwie policję. I choć skacowany Adam także z trudem będzie odtwarzać w pamięci wydarzenia poprzedniej nocy to zapewni Wiki, że przecież nie byłby zdolny do tego, by zgwałcić dziewczynę. A Wiktoria uwierzy ukochanemu.

Niestety Weronika rozpozna Adama jako mężczyznę, który był z nią w klubie i mógł ją odurzyć ją narkotykami i zgwałcić. Krajewski nie będzie w stanie udowodnić swojej niewinności. Tomasz oczami wyobraźni już będzie widział kochanka Wiki za kratkami więzienia.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: