SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam namawia Agatę na seks z salowym Szczepanem

Na dobre i na złe. Adam namawia Agatę na seks z salowym Szczepanem

02.09.2015, godz. 21:10
Na dobre i na złe odc. 605. Agata (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odc. 605. Agata (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Pokusa romansu w "Na dobre i na złe" jest silna, ale Agata Woźnicka (Emilia Woźnicka) boi się, że Szczepan (Kamil Kula) okaże się jej kolejną życiową pomyłką. Randki z salowym ze szpitala w Leśnej Górze to jedno, ale seks może wszystko zmienić. W 605 odcinku "Na dobre i na złe" Agata i Szczepan spędzają romantyczne chwile na plaży nad Wisłą i podczas rejsu statkiem, lecz lekarka nie zaprasza Szczepana do swojej sypialni. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) próbuje przekonać przyjaciółkę, że robi wielki błąd.

"Na dobre i na złe" odcinek 605 - środa, 9.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Jak rozwinie się romans Agaty i Szczepana w "Na dobre i na złe"? Czy uczucie, które ich połączyło to miłość, czy tylko wzajemna fascynacja? Czy salowy okaże się mężczyzną życia Agaty?

To wszystko wyjaśni się w nowym 17 sezonie "Na dobre i na złe" jesienią 2015, ale przedsmak gorących scen z udziałem tej pary widzowie zobaczą już w 605 odcinku "Na dobre i na złe". Serce lekarki i salowego zabiją mocniej i nie pomogą na to żadne leki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Agata i Szczepan na rejsie. Śmiertelny pożar na statku

Szczepan zabierze Agatę na romantyczną wycieczkę nad rzekę. W programie tej niezwykłej randki znajdą się zabawa na plaży i rejs statkiem po Wiśle. Doktor Woźnicka nie będzie ukrywała, że pomysł Szczepana ją zaskoczył, ale będzie zachwycona czasem, który spędzi z salowym.

Randka lekarki i salowego skończy się jednak przed drzwiami hotelu rezydentów. Bo choć Szczepan będzie chciał wejść do środka na herbatę, to Agata zastrzeże, że następnego dnia zaczyna wcześnie rano dyżur i musi się już położyć.

Patrz: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Agata rzuci Szczepana dla nowego lekarza, Marka - ZWIASTUN

W salonie natknie się na leżącego na kanapie Adama Krajewskiego. - Co tu robisz? Coś narozrabiałeś? - zapyta przyjaciela.
- Nie, jestem absolutnie niewinny. A ty?
- Co ja?
- Wyglądasz jakbyś rozbrabiała... Dasz mu szasnę? - chirurg od razu poruszy temat randki Agaty i Szczepan, ale lekarka nie będzie chciała o tym rozmawiać. - Chyba pójdę spać...

Adam jednak nie odpuści. - Słyszałem kiedyś, że u bram niebieskich będą nas rozliczać nie z grzechów, ale z niewykorzystanych szans. Chyba nie chcesz na zawsze utknąć w przedsionku?
- Tak jak ty?
- Właśnie, tak jak ja

Być może pod wpływem słów Krajewskiego już następnego wieczoru Agata zaprosi Szczepana do swojej sypialni. Para zaczynie się namiętnie całować. Lekarka zapali świeczki i użyje perfum o zapachu cynamonu.

Pocałunki Szczepana sprawią, że Agata zapomni o całym świecie i o wszystkich swoich obawach...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: