SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe i Barwy szczęścia w Kocham Cię, Polsko. Która drużyna wygra? - ZDJĘCIA z 9 odcinka

Na dobre i na złe i Barwy szczęścia w Kocham Cię, Polsko. Która drużyna wygra? - ZDJĘCIA z 9 odcinka

30.04.2016, godz. 20:20
Kocham Cię Polsko odc. 9
Kocham Cię Polsko odc. 9 foto: materiały prasowe

Program "Kocham Cię, Polsko" przyciąga gwiazdy seriali! W kolejnym 9 odcinku "Kocham Cię, Polsko" naprzeciwko siebie stają dwie drużyny złożone z aktorów z seriali "Na dobre i na złe" i "Barwy szczęcia". Do rywalizacji przystąpią Marcin Rogacewicz, Bartosz Opania i Robert Koszucki z "Na dobre i na złe" oraz Jacek Rozenek, Zbigniew Buczkowski i Przemysław Cypryański z "Barw szczęścia". Która drużyna wygra to starcie w 9 odcinku "Kocham Cię, Polsko"?

"Kocham Cię, Polsko" odcinek 9 - sobota, 30.04.2016, o godz. 20.05 w TVP1

Aktorzy z "Na dobre i na złe" i "Barw szczęścia" w męskiej konfrontacji w "Kocham Cię, Polsko"! W nowym 9 odcinku patriotycznego teleturnieju w TVP2 drużyna lekarzy z Leśnej Góry zmierzy się w mieszkańcami osiedla na Zacisznej.

Patrz: Na dobre i na złe. Agata i Ruud mają romans? Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra prywatnie są parą?


Męska część obsady "Na dobre i na złe" i "Barw szczęścia" skorzystała z zaproszenia prowadzącej teleturniej Barbary Kurdej-Szatan i już w sobotę, 30.04.2016, będzie miała okazję wykazać się wiedzą o Polsce.
W drużynie Maćka Musiała staną lekarze z "Na dobre i na złe" – Marcin Rogacewicz (Przemek Zapała) Bartosz Opania (Witek Latoszek) i Robert Koszucki (Rafał Konica).

Naprzeciw nich Tomasza Kammel i ekipa Barw szczęścia – Jacek Rozenek (Artur Chowański), Zbigniew Buczkowski (Zdzisio Cieślak), Przemysław Cypryański (gościnnie jako przystojniak). Przy takiej dawce testosteronu nie mogło zabraknąć ogromnych emocji.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. ZWIASTUN. Iwona prześladowana. Kasia poleci do Tajlandii - WIDEO

W 9 odcinku "Kocham Cię, Polsko) widzowie dowiedzą się jakie tajemnice przed światem ukrywa Bartosz Opania, z kim miał romans na planie i dla kogo zapuszcza włosy. Poza tym Zbigniew Buczkowski będzie śpiewał, a Basia Kurdej-Szatan będzie musiała chronić uczestników przed bójką.

Drużyny z "Kocham Cię, Polsko" odpowiedzą m.in. na pytania jak Polacy pieszczotliwie zwracają się do swoich partnerów? I kto mówi do swojej ukochanej kluseczko? Gościem specjalnym 9 odcinka będzie Andrzej Piaseczny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: