SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Czy Robert Dębski umrze? Sylwia Mróz obwinia się o wypadek męża

Na dobre i na złe. Czy Robert Dębski umrze? Sylwia Mróz obwinia się o wypadek męża

01.06.2016, godz. 20:11
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 640. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert Dębski (Bartosz Porczyk) foto:

Wstrząsający finał "Na dobre i na złe"! Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) będzie obwiniać się o wypadek Roberta (Bartosz Porczyk), ale on szybko odzyska siły i wcieli życie kolejny plan rozdzielenia żony z Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki). W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia dręczona wyrzutami sumienia zrobi wszystko, o co poprosi ją Dębski! W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 Sylwia zerwie z Krzysztofem, żeby uchronić go przed zemstą Roberta.

"Na dobre i na złe" odcinek 640 ostatni przed wakacjami 2016 - środa, 8.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ostanim odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami 2016 Sylwia Mróz będzie załamana wypadkiem Roberta. Lekarka będzie przekonana, że do tragedii doszło z jej winy i zacznie się niepotrzebnie obwiniać.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz aresztowany za porwanie Matyldy w ostatnim odcinku przed wakacjami

W 640 odcinku "Na dobre i na złe" Robert trafi do szpitala w Leśnej Górze. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zajmie się poszkodowanym pacjentem, ale Sylwia też będzie chciała go reanimować.

- Jest pani związana z pacjentem emocjonalnie, proszę natychmiast opuścić OIOM. Nie interesuje mnie pani skomplikowane życie prywatne - wygoni ją Tretter (Piotr Garlicki), a przy zabiegu ostatecznie pomoże Jan (Krzysztof Kwiatkowski). Radwan cały czas będzie próbował przekonać ukochaną, że niepotrzebnie obarcza się poczuciem winy, ale to nic nie da.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia szantażowana przez Roberta rzuci Krzysztofa w ostatnim odcinku Na dobre i na złe przed wakacjami

Dębski jednak szybko wróci do siebie, a na ten moment Sylwia będzie czekać z niecierpiliwością. Gdy poszkodowany tylko odzyska przytomność poprosi Sylwię o rozmowę. Doktor Mróz zrozumie, że Robert chce wykorzystać całą sprawę przeciwko Radwanowi! Dębski grozi żonie, że jeśli nie zostawi kochanka, on oskarży go o usiłowanie zabójstwa... Co gorsze, Sylwia zrobi to, o co ten szaleniec ją prosi!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: