SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Ula i Natalka znowu razem. Powrót Uli do Grabiny

M jak miłość po wakacjach 2016. Ula i Natalka znowu razem. Powrót Uli do Grabiny

26.08.2016, godz. 21:21
M jak miłość po wakacjach 2016, Ula (Iga Krefft)
M jak miłość po wakacjach 2016, Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Powrót Uli (Iga Krefft) do "M jak miłość" to chwila, na którą czekają miliony widzów! Kilka miesięcy po wyjeździe do Anglii, w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016, Ula wróci do Grabiny. Sceny z udziałem Igi Krefft, które właśnie są kręcone na planie "M jak miłość", w telewizji będzie można jednak zobaczyć dopiero późną jesienią. Ale to już pewne, że Ula pogodzi się z Natalką (Marcjanna Lelek) i Frankiem (Piotr Nerlewski) i wreszcie wybaczy siostrze, że zabrała jej ukochanego.

"M jak miłość" po wakacjach 2016 nowy 17 sezon od poniedziałku, 29.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka, Franek i Ula, czyli miłosny trójkąt z Grabiny znów razem w "M jak miłość"! W kręconych właśnie nowych odcinkach 17 sezonu "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TVP2 w okolicach listopada Ula wróci z Anglii gdzie kilka miesięcy temu wyjechała, by wyleczyć złamane serce po tym jak odkryła, że Natalka i Franek są razem.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula zakochana w nowym chłopaku już zapomniała o Franku

Zdrada Natalii tak bardzo zabolała Ulę, że dziewczyna długo nie odzywała się do siostry. Rozmawiała z nią tylko raz przez telefon, ale nie była w stanie przebaczyć jej tego, że odebrała jej ukochanego. Teraz okazuje się, że Ula znajdzie w sobie dość siły, by pojednać się z siostrą i Frankiem.

Na najnowszym zdjęciu z planu "M jak miłość" cała trójka spędza radośnie czas w leśniczówce. Oczywiście jest też z nimi mała Hania (Maja Marczak), córka Natalki, którą Franek pokochał jak własne dziecko. To zdjęcie dowodzi też, że zgodnie z tym co widzieliśmy w zwiastunie nowego sezonu "M jak miłość" młodzi zakochani zdecydują się razem zamieszkać.

I wbrew przepowiedniom Zośki Kisielowej (Małgorzata Różniatowska), która w 1232 odcinku "M jak miłość" zacznie wyrokować, że koniec związku tej pary jest blisko, Natalka i Franek wcale się nie rozstaną! Co jednak nie oznacza, że Justyna (Olga Kalicka) zniknie z ich życia.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Czy Franek rzuci Natalkę dla Justyny?

A jak potoczą się dalej losy Uli w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią 2016? Czy jej przyjazd do Grabiny będzie tylko krótkimi odwiedzinami, czy też powrotem na stałe w rodzinne strony? To na razie tajemnica twórców serialu, ale pewne jest, że Ula zakocha się w nowym chłopaku, którego pozna w Londynie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: