SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka nie chce zamieszkać z Frankiem

M jak miłość po wakacjach 2016. Natalka nie chce zamieszkać z Frankiem

26.07.2016, godz. 17:45
M jak miłość odc. 1232. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1232. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2016 Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) zamieszkają razem w leśniczówce jak sugerowała już im Teresa Zarzycka (Jowita Budnik)? Wygląda na to, że zakochani nie będą mogli dojść do porozumienia w kwestii wspólnej przyszłości. W 1233 odcinku "M jak miłość" Franek poprosi Natalkę, by razem z córką Hanią (Maja Marczak) się do niego wprowadziła, lecz ona się nie zgodzi. Powód? Zaplanuje już wyjazd z Grabiny...

"M jak miłość" odcinek 1233 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O tym, że Natalka i Franek z "M jak miłość" naprawdę się kochają chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Jak też niemal pewne jest, że wcześniej czy później ta miłość znajdzie się na zakręcie, a związek, który ich łączy stanie pod znakiem zapytania. Gdyby było inaczej byłoby po prostu nudno.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Ula wróci do Grabiny i odbierze Natalce ukochanego Franka

Pierwsze zgrzyty pojawią się już w 1233 odcinku "M jak miłość" kiedy Franek poprosi Natalkę, by razem z nim zamieszkała. Mostowiaczka będzie w szoku, bo przecież spotyka się z leśniczym od zaledwie kilku miesięcu. Nie wątpi w siłę łączącego ich uczucia, ale z drugiej strony po jednym zawodzie miłosnym z Darkiem (Marcel Sabat) nie będzie chciała ryzykować, że coś pójdzie nie tak, że za bardzo się pośpieszą.

Oczywiście Franek zapewni ukochaną, że w leśniczówce zarówno ona jak i Hania będą się czuły jak u siebie. Natalia nie przyzna się Frankowi, że na razie nie myśli o wspólnym mieszkaniu, bo planuje wyjechać do szkoły policyjnej w Szczytnie.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Piotrek po pijaku zdradzi Kingę z Olgą

Zarzycki postawi sprawę jasno - poprosi Natalię, by powiedziała mu wprost czy chce z nim mieszkać, bez żadnych wykrętów. Mostowiaczka wyjaśni, że na to jeszcze zbyt wcześnie, ale obieca, że rozważy tę propozycję w przyszłości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: