SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga Frycz pokazała zdjęcie nowego chłopaka

M jak miłość. Olga Frycz pokazała zdjęcie nowego chłopaka

30.04.2016, godz. 11:15
Olga Frycz
Olga Frycz foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA

Olga Frycz (30.l.), gwiazda "M jak miłość" zakochana i szczęśliwa! Ostatnio u boku aktorki pojawił się nowy chłopak, Grzegorz Sobieszek. Pół roku po rozstaniu z reżyserem Jackiem Boruchem (46 l.) serialowa Ala z "M jak miłość" związała się z trenerem i byłym zawodnikiem tajskiego boksu (muay thai). Olga Frycz pokazała zdjęcie chłopaka na Instagramie.

Olga Frycz znalazła nową miłość! Aktorka z "M jak miłość" od niedawna jest w szczęśliwym związku. Jak podaje tygodnik "Twoje Imperium" jej nowym chłopakiem jest wielki miłośnik boksu tajskiego, trener tej dyscypliny sportu i sędzia międzynarodowy Grzegorz Sobieszek.

 

Patrz: M jak miłość. Ala zostawi Pawła i ucieknie z Grabiny! Żona Pawła zmęczona życiem na wsi

Gwiazda "M jak miłość" pół roku temu potwierdziła plotki, że rozstała się z reżyserem Jackiem Borcuchem, który dla niej zostawił swoją żonę Ilonę Ostrowską (41 l.). Po zakończeniu trwającego kilka lat związku Olga Frycz zapisała się do modnego fitness klubu i sporo czasu spędzała w towarzystwie trenera.

Już wtedy pojawiły się doniesienia, że aktorkę z "M jak miłość" łączy coś więcej ze tajskim bokserem. Ponieważ jednak Olga Frycz ma zasadę, że nie mówi o swoim życiu prywatnym, to pozostały tylko spekulacje na temat tego z kim spotyka się Ala z "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej Młynarczyk bierze ślub! Eliza Ziemińska będzie jego żoną

Zdjęcia, które zamieściło "Twoje Imperium" nie pozostawiają wątpliwości, że Olga Frycz i trener Grzegorz Sobieszek są parą. Nowy chłopak znanej aktorki oprócz tego, że kiedyś trenuje muay thai, to jest jeszcze psychopedagogiem, współwłaścicielem firmy Academia Gorila.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: