SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek panikuje w dniu zaręczyn

M jak miłość. Olek panikuje w dniu zaręczyn

28.09.2015, godz. 10:30
M jak miłość odc. 1162. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1162. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olek (Maurycy Popiel) chce żeby Madzia (Anna Mucha) została jego żoną, ale boi się, że dziewczyna odmówi. W 1162 odcinku ''M jak miłość'' Olek planuje zaręczyny, ale w ostatniej chwili panikuje. Kiedy Magda wraca do domu, młody lekarz okłamuje ukochaną przez telefon. Marszałkówna domyśla się, że Olek coś ściemnia i czym prędzej zawija się w domu. Na miejscu czeka na nią romantyczna kolacja i kilku nieproszonych gości. Olek klęka przed ukochaną i prosi, żeby została jego żoną. Jaka będzie reakcja Magdy z ''M jak miłość''?

"M jak miłość" odcinek 1162 - poniedziałek, 5.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Olek zbierze się na odwagę i postawi wszystko na jedną kartę. Młody lekarz poprosi Magdę o rękę. Czy Marszałkówna przyjmie pierścionek?

Zobacz: M jak miłość. Ślubu Magdy i Olka nie będzie? Anna Mucha zdradza kulisy M jak miłość

W 1162 odcinku ''M jak miłość'' Olek zaliczy kilka poważnych wpadek przed oświadczynami. W dniu zaręczyn Madzia znajdzie w mieszkaniu pierścionek i wystraszy się, ślubu. Magda twierdzi, że taka ceremonia tylko zniszczyłaby ich relacje. Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) uspokaja jednak przyjaciółkę Kingi (Katarzyna Cichopek) i zapewnia, że małżeństwo to najcudowniejsza rzecz na świecie.

W tym czasie Olek będzie przygotowywał romantyczną kolację, na której zamierza poprosić Magdę o rękę. Kiedy ukochana zadzwoni do młodego lekarza i poinformuje, że już wraca, on wpadnie w panikę i zacznie kłamać. Zdenerwowany powie, że ma jeszcze jednego pacjenta i zakończy połączenie. To tylko wzbudzi podejrzenia Madzi, która postanowi jak najszybciej dotrzeć do domu.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda w ciąży z Olkiem? Aleksandra coś podejrzewa

W 1162 odcinku ''M jak miłość'' Magda przyjdzie do domu i zastanie tam Marcina (Mikołaj Roznerski), Wojtka (Mateusz Janicki) i ich koleżanki. Olek ominie zbędne tłumaczenia i uklęknie przed ukochaną. Marszałkówna będzie wzruszona słysząc ''Czy zostaniesz moją żoną''? Rozmowa z Barbarą uratuje związek zakochanych - Magda powie ''tak'"! Olek niepotrzebnie się denerwował.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: