SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Odwieczne rywalki nareszcie się przyjaźnią

M jak miłość. Odwieczne rywalki nareszcie się przyjaźnią

02.02.2017, godz. 19:00
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Pamiętacie jak Agnieszka (Magdalena Walach) i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) pluły na siebie jadem? W "M jak miłość" te panie są przykładem na to, że czas leczy rany. Choć partner Tarnowskiej jest ojcem dziecka Agnieszki, obie panie dziś świetnie się dogadują. Nowe zdjęcia zza kulis "M jak miłość" dowodzą, że będzie tylko lepiej!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka miała Tomkowi za złe, że ją opuścił, a Asia działała jej na nerwy od samego początku. Odwrotnie było tak samo. Tarnowska - choć bardzo długo nie zdawała sobie sprawy, jak wiele łączy Chodakowskiego z prokuratorką - aż czerwieniła się na jej widok!

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia i Tomek zorganizują wesele w siedlisku

Gdy na jaw wyszła tajemnica Agnieszki i Tomka i Asia w końcu dowiedziała się, że Helenka (Ola Trojanowska) jest córką policjanta, była w szoku. Po niedługim kryzysie w związku Joasia wybaczyła ukochanemu, w końcu namiętna noc z Olszewską miała miejsce, gdy nie byli jeszcze parą. Teraz blondynka doskonale rozumie, że córeczka jest częścią jego życia i pozwala Tomkowi angażować się w życie Agnieszki i jej dziecka.

Można śmiało powiedzieć, że panie świetnie się dogadują. To właśnie Olszewska pierwsza ostrzegła koleżankę przed Jackiem (Jan Wieczorkowski). Wygląda na to, że to początek pięknej przyjaźni.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: