SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzejek falatnie wspomina związek z Elą

M jak miłość. Andrzejek falatnie wspomina związek z Elą

27.01.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1274 Marzenka (Olga Szomańska) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Ela (Anna Sarna)
M jak miłość odcinek 1274 Marzenka (Olga Szomańska) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Ela (Anna Sarna) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "M jak miłość" Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska) są kilka dni przed ślubem, ale wciąż nie potrafią dojść do porozumienia. W 1273 odcinku "M jak miłość" zakochani posprzeczają się o zmianę nazwiska, a Lisiecki wyzna Uli (Iga Krefft), nie panikuje, bo poprzednia partnerka dosłownie zniszczyła mu życie! Mowa o Eli (Anna Sarna), która całkowicie zrujnuje ślub Marzenki i Andrzejka w Grabinie...

"M jak miłość" odcinek 1273 - poniedziałek, 30.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1273 odcinku "M jak miłość" będziemy świadkami przedmałżeńskiej kłótni Marzenki i Andrzejka. Przyszła panna młoda będzie cała w skowronkach na myśl o zmianie nazwiska, ale Lisiecki nie podzieli jej radości.

Zobacz: M jak miłość. Przedmałżeńska kłótnia Marzenki i Andrzejka

Zakochani się posprzeczają, a na ratunek wyjdzie im Ula (Iga Krefft), której Andrzejek wyzna szczerze, że wolałby, żeby Marzenka pozostała przy swoim nazwisku. Dlaczego?

Lisiecki był już w poważnym związku - który jak się potem dowiemy zakończył się nawet ślubem - a poprzednia partnerka owinęła go sobie wokół palca!

Przeczytaj: M jak miłość. Jacek przeprosi Tomka i zniknie z jego życia

-Byłem kiedyś w związku z kobietą, która oplątała mnie jak bluszcz. Zabrała mi tlen, dusiłem się, dlatego ten związek szybko się rozpadł, a ja pozostałem z różnymi wątpliwościami - powie załamany Andrzejek wspominając koszmarny związek z Elą.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: