SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek Mostowiak choruje na raka!

M jak miłość. Marek Mostowiak choruje na raka!

14.11.2016, godz. 08:05
M jak miłość odcinek 1110, Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1110, Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) foto:

Chwile grozy w "M jak miłość". Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) śmiertelnie chory!? W 1253 odcinku "M jak miłość" Marek zauważy u siebie niepokojące znamię i umówi się do lekarza. Niedługo później mąż Ewy (Dominika Kluźniak) obierze niepokojący telefon z przychodni z prośbą, by natychmiast zjawi się w placówce. Diagnoza będzie przerażająca. Czy Marek z "M jak miłość" jest chory na raka? To już kolejny dramat w rodzinie. Pamiętacie, jak Ewa chorowała? Jej udało się pokonać nowotwór. A jak będzie tym razem?

"M jak miłość" odcinek 1253 - wtorek, 8.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dramat w "M jak miłość". W 1253 odcinku "M jak miłość" Marek Mostowiak dowie się, że jest śmiertelnie chory! Jaka będzie diagnoza? Ewa nie zdaje sobie sprawy, że mąż wkrótce podzieli jej los.

Zobacz: M jak miłość. Artur kocha Izę. Odzyska ją?

Marek Mostowiak ciężko pracuje, dba o rodzinę - żonę, dzieci i seniorów. Prowadzi własną firmę i nie ma wiele czasu dla siebie. Niedługo jednak będzie musiał zwolnić tempo.

W 1253 odcinku "M jak miłość" mężczyzna zauważy u siebie znamię, którego wcześniej nie było. Lekko zaniepokojony umówi się do lekrza, ale wyniki badań sprawią, że Marek kompletnie się załamie.

Przeczytaj: M jak miłość. Gorący seks Zduńskich. Olga nie zniszczy namiętności w ich małżeństwie

Jeszcze w tym samym odcinku Mostowiak odbierze niepokojący telefon ze szpitala i zostanie poinformowany, że musi jak najszybciej stawić się na miejscu. Marek odbierze wyniki badań, ale nie będzie miał komu powiedzieć o swojej chorobie. Ewa będzie zbyt zajęta i nawet nie wróci do domu na noc. Mostowiak będzie przygnębiony, bo sam przecież spędzał godziny przy szpitalnym łóżku żony, która otarła się o śmierć...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: