SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula z zazdrości o leśniczego Franka zniszczy jego związek z Natalką?

M jak miłość. Ula z zazdrości o leśniczego Franka zniszczy jego związek z Natalką?

10.10.2016, godz. 21:14
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Natalka (Marcjanna Lelek), Franek (Piotr Nerlewski), Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Powrót Uli (Iga Krefft) do "M jak miłość" i serialowej Grabiny to chwila, na którą czekało wielu widzów. I oczywiście cała rodzina Mostowiaków, która bardzo przeżyła wojnę sióstr o leśniczego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Niespełna rok po wyjeździe do Anglii, w 1249 odcinku "M jak miłość", Ula wróci do Polski. Akurat w momencie gdy Natalka (Marcjanna Lelek) przeprowadzi się do leśniczówki Franka. Jak Ula zareaguje widząc siostrę u boku swojego byłego kochanka? Czy z zazdrości będzie chciała zniszczyć szczęście Natalki i Franka?

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" wreszcie zamieszkają razem, ale chyba wybiorą sobie nieodpowiedni moment na przeprowadzkę. Kiedy w 1249 odcinku "M jak miłość" Natalia, z błogosławieństwem dziadków, poprosi swojego chłopaka, by pomógł zabrać jej rzeczy z rodzinnego domu Mostowiaków i przewiózł je do leśniczówki, Franek będzie najszczęśliwym facetem na ziemi. Spełni się jego marzenie o wspólnym mieszkaniu z Natalią i jej córeczką Hanią (Maja Marczak).

Patrz: M jak miłość. Natalka wyprowadzi się do Franka. Marek oburzony, że bez ślubu!

Problem pojawi się kiedy zaraz potem w Grabinie zjawi się Ula! W 1249 odcinku "M jak miłość" była kochanka Franka niespodziewanie wróci do domu. Wysiądzie z czerwonego, zabytkowego, sportowego auta i rzuci się w ramiona Natalki. Radość Mostowiaków z powrotu Uli nie będzie miała końca.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

Tylko jedna rzecz zacznie martwić Natalię i Franka -  jak zareaguje Ula, gdy dowie się, że jej siostra właśnie przeprowadza się do jej byłego chłopaka. Zupełnie niepotrzebnie.

Już dawno Ula pogodziła się z tym, że Franek wybrał Natalię. Wybaczyła siostrze, że ukradła jej miłość leśniczego z Grabiny. W sercu Uli nie będzie już miejsca na uczucie do Franka, bo obecnie jest zakochana w swoim nowym chłopaku. Jak podaje "Świat Seriali" Ula zapewni Natalię, że cieszy się jej szczęściem i trzyma kciuki za nią i Franka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: