SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia panikuje, że Agnieszka odbierze jej Tomka i Wojtusia

M jak miłość. Joasia panikuje, że Agnieszka odbierze jej Tomka i Wojtusia

07.10.2016, godz. 07:50
M jak miłość odc. 1245. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1245. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Rodzina Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" w każdej chwili może się rozpaść! Cały czas szczęściu Joanny i Tomka (Andrzej Młynarczyk) zagraża bowiem Agnieszka (Magdalena Walach). W 1245 odcinku "M jak miłość" Asia zadręcza się myślą, że utraci ukochanego i przybranego syna. Dlaczego? Dostaje bowiem od Wojtusia (Feliks Matecki) smsa ze zdjęciem szczęśliwej rodziny, na którym uśmiechnięta Agnieszka pozuje z Tomkiem, Wojtusiem i Helenką (Ola Trojanowska).

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Im bliżej ślubu Joasi i Tomka w "M jak miłość", tym między zakochanymi pojawia się coraz więcej niedomówień i zazdrości. Od chwili gdy Joanna wyjechała do Austrii do chorego ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek), nie może zaznać spokoju.

Patrz: M jak miłość. Karol kontra Tomek. Nowy chłopak Agnieszki przyłapie ją z Tomkiem

Powód? Oczywiście Agnieszka, z którą Tomek ostatnio spędza tak dużo czasu. Byłych kochanków łączy bowiem choroba Helenki. Tymczasem Asia musi sobie radzić sama. Chociaż niezupełnie, bo co jakiś czas odwiedza ją w hotelu Jacek (Jan Wieczorkowski).

W 1245 odcinku "M jak miłość" Joasia z trudem panuje nad zazdrością gdy dowiaduje się, że nie tylko Tomek, ale także Wojtuś praktycznie całe dnie spędzają w szpitalu z Agnieszką i jej córką. - Wojtuś wspominał, że spędzacie ostatnio sporo czasu razem... - mówi ukochanemu przez telefon.

Chodakowski nie ma jednak sobie nic do zarzucenia. Wobec Agnieszki utrzymuje bezpieczny dystans, a myślami wciąż jest z Asią. - Wiesz, siłą rzeczy. Marta wyjechała, więc jak idę do szpitala, to nie mam go z kim zostawić. Przyko mi, że nie mogę być z tobą i się od ciebie zatroszczyć - wyznaje narzeczonej.

Joanna może odetchnąć z ulgą. - Dajesz mi bardzo dużo wsparcia - zapewnia Chodakowskiego, który po chwili proponuje, że razem z Wojtusiem przyjedzie do niej w odwiedziny. Asia już nie może się doczekać spotkania z ukochanym i z synkiem.

Przeczytaj: M jak miłość.Agnieszka doniesie Tomkowi, że Joasia jest z Jackiem

Jej radość nie trwa jednak długo, bo kilka godzin później, w 1245 odcinku "M jak miłość" dostaje od Wojtusia smsa ze zdjęciem ze szpitala. Wiadomość od chłopca sprawia jej ogromną przykrość. "Uściski i całusy od Agi, Tomka, Wojtusia i Helenki. Szkoda, że cię tu z nami nie ma. Bardzo tęsknimy. Wracaj już do nas" - pisze Wojtuś zupełnie nieświadomy tego jak bardzo może zranić Asię.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: