SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka i Tomek szczęśliwą rodziną. To zdjęcie dobije Joasię

M jak miłość. Agnieszka i Tomek szczęśliwą rodziną. To zdjęcie dobije Joasię

09.10.2016, godz. 18:25
M jak miłość odc. 1245. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1245. Agnieszka (Magdalena Walach), Helenka (Ola Trojanowska), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Kolejne komplikacje w "M jak miłość" w życiu Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) nie pozwolą mu wziąć ślubu z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Choroba Helenki (Ola Trojanowska), wyjazd Asi do Austrii i Agnieszka (Magdalena Walach), która będzie bardzo potrzebowała Tomka... Jakby tego było mało, w 1245 odcinku "M jak miłość", Wojtuś (Feliks Matecki) wyśle do Joanny zdjęcie z tatą, Agnieszką i Helenką, na którym we czworo będą wyglądali jak rodzina. Te zdjęcie będzie ciosem dla Asi...

"M jak miłość" odcinek 1245 - wtorek, 11.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka z "M jak miłość" zajmie miejsce Joasi u boku Tomka po wyjeździe rywalki do Austrii? Jeszcze nie tak dawno Olszewska przyrzekła sobie, że wyrzuci z serca Chodakowskiego, że rozpocznie nowe życie bez niego, ale fakt, że Helenka będzie bardzo chora zmieni jej plany.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oszaleje z zazdrości o Joasię. Agnieszka doniesie mu, że Jacek jest z Asią

W tych trudnych momentach Agnieszka i Tomek zbliżą się do siebie, a nieobecności Joanny tylko będzie im na rękę. Oczywiście obydwoje zachowają dystans, lecz czasami dopuszczą do głosu skrywane gdzieś głęboko uczucia. Bo choć Tomek kocha Joasię i chce się z nią jak najszybciej ożenić, to w głębi duszy wciąż będzie coś czuł do matki swojej córeczki.

Na razie o zdradzie Tomka nie może być jednak mowy. Tak samo zresztą jeśli chodzi o Joasię, która jednak w 1245 odcinku "M jak miłość" zacznie spędzać coraz więcej czasu z Jackiem (Jan Wieczorkowski), przyjacielem Chodakowskiego. Nie wspomni jednak o tym narzeczonemu, bo uzna, że nie ma w tym nic niezwykłego. Dlatego też Tomek będzie taki zaskoczony gdy to Agnieszka powie mu, że Jacek opiekuje się Joanną podczas jej pobytu w Austrii.

Patrz: M jak miłość. Iza boi się o życie Marcina po napadzie

Nagle zrobi się zazdrosny, lecz sam też da ukochanej powód do tego, by martwiła się o ich wspólną przyszłość. Wojtuś wyśle bowiem do Asi zdjęcie Tomka, Agnieszki i Helenki ze szpitala. Cała czwórka będzie na nim wyglądała jak szczęśliwa rodzina. Zupełnie jak oni przed wyjazdem Joasi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: