SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka żałuje, że wyrzekła się miłości do Tomka. Wzruszające wyznanie Agnieszki

M jak miłość. Agnieszka żałuje, że wyrzekła się miłości do Tomka. Wzruszające wyznanie Agnieszki

01.10.2016, godz. 09:37
M jak miłość odcinek 1242, Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1242, Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy są jeszcze jakieś szanse, by w serialu "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) wrócili do siebie? Wydaje się, że byli kochankowie wciąż coś do siebie czują, ale czy to jest miłość, czy tylko przywiązanie i dawny sentyment. W 1242 odcinku "M jak miłość" z ust Agnieszki padają słowa, które dają Tomkowi wiele do myślenia. Olszewska przyzna się mu, że był miłością jej życia i że dobrze wie, że nigdy już nie będą razem...

"M jak miłość" odcinek 1242 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Agnieszki i Tomka z "M jak miłość" rozpadł się wiele miesięcy temu z powodu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). W dniu swojego ślubu z Robertem (Marek Szkoda) Agnieszka uciekła sprzed ołtarza do Tomka. Para spędziła razem upojną noc, która okazała się brzemienna w skutkach.

Zaraz potem Olszewska zostawiła jednak ukochanego. Zrozumiała bowiem, że nigdy nie będzie dla jego dzieci taką matką jak jest Joanna. Właśnie wtedy Chodakowski znalazł pocieszenie u boku Asi. Od tych wydarzeń minęło sporo czasu, ale Agnieszka wciąż nie przebolała swojej decyzji.

Patrz: M jak miłość. Agnieszka, Tomek, Helenka i Wojtuś będą szczęśliwą rodziną po wyjeździe Joasi

W 1242 odcinku "M jak miłość" gdy razem z Tomkiem czuwa w szpitalu przy ciężko chorej córce Helence (Ola Trojanowska), Agnieszka zdobywa się na wyznanie, które raz na zawsze kończy ten rozdział jej życia.

- Tomek, tylko nie zrozum mnie źle, proszę cię... Ja wiem, że my już nigdy nie będziemy razem. Nasze życie biegnie innymi torami, ale zawsze będę pamiętać, że byłeś miłością mojego życia i cieszę się, że z tej miłości udało się coś ocalić, że mamy Helenkę...

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna zniszczy Natalkę! Była Franka dąży po trupach po celu

Słowa Agnieszki sprawiają, że Tomek spogląda na nią z czułością i po chwili obejmuje dawną ukochaną. A świadkiem tej sceny jest Karol (Tomasz Nosiński), lekarz pediatra, z którym od niedawna spotyka się Olszewska. Choroba Helenki i jej pobyt w szpitalu uświadamiają Agnieszce, że choć jej miłość do Tomka już się skończyła, to Chodakowski zawsze będzie obecny w jej życiu. Tak jak Joasia, która za dwa miesiące ma zostać jego żoną.

- Muszę zadzwonić do Joasi. Przeprosić ją, podziękować... Nie dałabym rady sama. Byłam przerażona. To były najgorsze dni w moim życiu. Gdyby nie było ciebie przy mnie, to nie wiem co bym zrobiła... - przyznaje Agnieszka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: