SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza i Marcin przy grobie zmarłej Katarzyny Góreckiej spotkają Olgę i jej ojca?

M jak miłość. Iza i Marcin przy grobie zmarłej Katarzyny Góreckiej spotkają Olgę i jej ojca?

01.06.2016, godz. 08:00
M jak miłość odc. 1230. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1230. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Iza Lewińska (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zmaga się z koszmarem sprzed 15 lat, a Marcin (Mikołaj Roznerski) pomaga jej przetrwać trudne chwile. W 1230 odcinku "M jak miłość" Chodakowski jedzie z ukochaną na grób Katarzyny Góreckiej, którą zabił Lewiński. Iza czuje się winna dramatu, który spowodował jej ojciec. Tymczasem w "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) staje się powiernikiem kolejnej tajemnicy...

"M jak miłość" odcinek 1230 - poniedziałek, 6.06.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Iza Lewińska nosi na sobie ciężar zbrodni swojego ojca. Wkrótce dowiemy się, że Lewiński 15 lat temu spowodował śmiertelny wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Tak się składa, że jego ofiarą była Katarzyna Górecka, żona biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki).

Zobacz: M jak miłość. Ojciec Izy mordercą. Lewiński zabił matkę Olgi Góreckiej

W 1230 odcinku "M jak miłość" Marcin Chodakowski pomoże ukochanej zmierzyć się z bolesną przeszłością i wybierze się z nią na grób zmarłej przed laty kobiety. - Rodzina tu przychodzi, odwiedza grób… I możesz się z nimi skontaktować, jeśli tylko chcesz...

- Nie chcę! To bez sensu, nie… Boję się reakcji tych ludzi... Co ja im powiem? Że chcę ich przeprosić za mojego ojca? - Kto wie, może to właśnie by ci pomogło? Nie dowiemy się, jeśli nie sprawdzimy... W tym czasie na cmentarz wybierze się także Olga (Katarzyna Zawadzka) z Piotrkiem (Marcin Mroczek), ale miną się z Izą i jej partnerem.

Marcin za plecami Lewińskiej poprosi zarządcę cmentarza o kontakt do rodziny Góreckich. Wieczorem Chodakowski spotka się z Tomkiem, ale policjant stanowczo odradzi mu dalsze poszukiwania w obawie, że rodzina zmarłej może żądać od Lewińskiej odszkodowania.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Niedługo później w "M jak miłość" do Tomka zgłosi się także Piotrek, któremu Górecki zlecił poszukiwania mordercy. Czy policjant połączy fakty i odeśle Zduńskiego do Izy Lewińskiej, której ojciec okazał się mordercą?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: