SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek zostawi Natalkę dla byłej narzeczonej Justyny? Miłosna przysięga Franka

M jak miłość. Franek zostawi Natalkę dla byłej narzeczonej Justyny? Miłosna przysięga Franka

16.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość 1224, Franek (Piter Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość 1224, Franek (Piter Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto:

Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" wróci do byłej narzeczonej Justyny (Olga Kalicka)? Tego Natalka (Marcjanna Lelek) obawia się najbardziej. W 1224 odcinku "M jak miłość" Zarzycki uspokaja ukochaną i zapewnia, że tylko ją kocha, a Justyna jest już tylko przeszłością. Czy na pewno nic ich już nie łączy? Mostowiakówna ma nadzieję, że była narzeczona Franka szybko zniknie z ich życia! W "M jak miłość" leśniczy zapewnia Natalkę, że nie zamierza jej zostawić. Czy dotrzyma obietnicy?

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" do Grabiny niespodziewanie wróciła Justyna. Niedoszła żona Franka przyszła do leśniczówki, żeby przeprosić za to, że uciekła mu sprzed ołtarza.

Zobacz: M jak miłość. Franek wyrzuca byłą narzeczoną z leśniczówki! Justyna przeprasza, że zostawiła go w dniu ślubu

Na miejscu Justyna poznała Natalkę, która teraz jest miłością Franka. Panie poczuły się niezręcznie. Mostowiakówna poczuła się zazdrosna i zagrożona, a jej rywalka chyba na nowo zauroczyła się leśniczym.

Mama Hani (Maja Marczak) jest zaniepokojona.Czy Justyna znów skradnie serce Franka? Natalka nie potrafi o tym nie myśleć, a Zarzycki wyraźnie widzi, że jego ukochana stale się zamartwia.

Przeczytaj: M jak miłość. Czy matka Franka umrze na toczeń? Zarzycka powie synowi, że jest śmiertelnie chora

Właśnie dlatego w 1224 odcinku "M jak miłość" Franek odwiedzi Natalkę późnym wieczorem i złoży jej czułą deklarację miłości.

-Natalka. Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś dla mnie ważna. Jak bardzo cieszę się, że jesteś w moim życiu. Chcę żeby to trwało jak najdłużej - powie Franek. Czy to dowód na to, że Justyna już nic dla niego nie znaczy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: