SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek zarobi na giełdzie! Nowy biznes Zduńskiego

M jak miłość. Piotrek zarobi na giełdzie! Nowy biznes Zduńskiego

25.03.2016, godz. 18:49
M jak miłość odc. 1208. Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odc. 1208. Piotrek (Marcin Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/TVP

Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" znajduje sposób na zdobycie fortuny! Niestety to bardzo ryzykowne zajęcie. W 1214 odcinku "M jak miłość" mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) angażuje się w grę na giełdzie! Już za pierwszym podejściem Piotrek wygra pokaźną sumę, ale czy jego szczęście będzie długo trwać? Zduńska boi się, że mąż przesadzi i zainwestuje w nowy "biznes" wszystkie oszczędności, których i tak nie ma zbyt wiele.

"M jak miłość" odcinek 1214 - poniedziałek, 11.04.2016, godz. 20:40 w TVP2

Piotrek miał kłopoty z prawem, stracił pracę w kancelarii, a teraz jest szoferem Góreckiego (Wojciech Wysocki). Nowy pracodawca Zduńskiego to na prawdę mądry człowiek, który wie jak zainwestować pieniądze. Nowy pracownik szybko się od niego uczy!

Zobacz: M jak miłość. Iza wróci do Marcina

W 1214 odcinku "M jak miłość" Piotrek podsłucha rozmowę Góreckiego z brokerem i dowie się w co warto zainwestować. Zduński ukradkiem zagra na giełdzie, a rezultat będzie zdumiewający! - Dziś zarobiłem 1800 złotych - pochwali się Piotrek po powrocie do domu.

Kinga będzie zadowolona i przerażona jednocześnie. Zduńska boi się, że jej mąż zainwestuje resztkę oszczędności w interes, który może ich wzbogacić, ale może ich też doprowadzić do skrajnego bankructwa.

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński będzie miał romans z nastolatką Olgą? - WIDEO

-Na giełdzie duże pieniądze zarabiają tylko grube ryby, więc za dużo nie ryzykuj - Monika (Anna Wendzikowska) poradzi koledze, żeby był ostrożny. Czy Zduński posłucha i nie da się wciągnąć w wątpliwy interes?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: