SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka Olszewska w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

M jak miłość. Agnieszka Olszewska w krytycznym stanie po porodzie. Będzie miała transfuzję krwi

07.02.2016, godz. 18:59
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Śmierć po porodzie w "M jak miłość"! Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) urodzi zdrową córkę, której da na imię Helenka (Krystian Drescher), ale jej szczęście nie potrwa długo. W 1203 odcinku "M jak miłość" dzień po urodzeniu dziecka stan Agnieszki gwałtownie się pogorszy. Młoda mama będzie bliska śmierci. Lekarze zdecydują się na transfuzję krwi, by ratować pacjentce życie. Czy Agnieszka z "M jak miłość" umrze, a Tomek (Andrzej Młynarczyk) wychowa ich córkę z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan)?

"M jak miłość" odcinek 1203 - poniedziałek, 29.02.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Narodziny Helenki, córki Agnieszki i Tomka, to jeden ze szczęśliwszych momentów w "M jak miłość"! Kiedy w 1202 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się poród Agnieszki w szpitalu nie zabraknie Chodakowskiego, który specjalnie dla byłej kochanki i ich dziecka przyjedzie wcześniej z Barcelony.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka prześpi się z Frankiem

Na początku nic nie będzie zapowiadało tragedii.  Dziecko Agnieszki i Tomka urodzi się zdrowe. Szczęśliwi rodzice małej Helenki będą tulić swoją córeczkę zupełnie jakby byli prawdziwą rodziną.

Ale fakty są takie, że w 1203 odcinku "M jak miłość" Agnieszka wymusi na Tomku obietnicę, że nigdy nikomu, a zwłaszcza Joasi, nie zdradzi, że to jego dziecko. Będzie też chciała, by Chodakowski więcej się z nią nie kontaktował i nie odwiedzał ich córeczki.

Patrz: M jak miłość. Natalka straci Hanię? Darek i jego matka zabiorą jej córkę

Wszystko zmieni się kiedy kilka godzin po porodzie stan Agnieszki nagle się pogorszy. Choć podczas narodzin Helenki nie dojdzie do żadnych komplikacji, to Olszewska zacznie słabnąć. Wyniki badań wykażą, że młoda mama wymaga natychmiastowej transfuzji krwi. Lekarze będą robić wszystko, co w ich mocy, by uratować Agnieszce życie.

To dramatyczne przeżycie sprawi, że Agnieszka od razu zadzwoni do Tomka i poprosi go, by natychmiast przyjechał do szpitala. Kolejny raz poprosi Chodakowskiego, żeby w razie jej śmierci zaopiekował się małą Helenką. Tomek weźmie sobie do serca prośbę Agnieszki. Postanowi zgodnie z prawem uznać Helenkę za swoją córkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: