SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin wybiera pierścionek zaręczynowy!

M jak miłość. Marcin wybiera pierścionek zaręczynowy!

18.10.2016, godz. 14:30
M jak miłość odc 1249 Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc 1249 Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/TVP

W 1249 odcinku serialu "M jak miłość" zobaczymy Marcina (Mikołaj Roznerski) wybierającego pierścionek zaręczynowy! Wbrew pozorom, to nie wróży dobrze Izie (Adriana Kalska), która znajdzie błyskotkę. Chodakowski w 1249 odcinku serialu "M jak miłość" będzie tylko wyręczać Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w wyborze idealnego prezentu dla Marzenki (Olga Szomańska).

"M jak miłość" odcinek 1249 - wtorek, 25.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin w 1249 odcinku serialu "M jak miłość" odwiedzi Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w szpitalu. Trafił tam z powodu Marcina, któremu pomagał w jego sprawie z budową i został brutalnie pobity.

Zobacz: M jak miłość. Radek zaprzyjaźni się z Olgą

Podczas odwiedzin w szpitalu, Andrzejek poprosi Marcina, by poszedł kupić pierścionek zaręczynowy dla jego ukochanej Marzenki (Olga Szamańska-Radwan). Chodakowski, który ostatnim razem oschle zbył Andrzejka, twierdząc, że siłacz ma jeszcze czas na zaręczyny, tym razem zgodzi się mu pomóc. 
W 1249 odcinku "M jak miłość" z tego powodu zobaczymy Marcina wybierającego pierścionek zaręczynowy. Jednakże zanim Chodakowski przekaże zakup do jego prawowitego właściciela, spotka się z Izą w bistro u Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek). Przez przypadek Lewińska znajdzie w marynarce swojego ukochanego pudełeczko z pierścionkiem i pomyśli, że to Marcin chce się jej oświadczyć! Czeka ją ogromny zawód. Kocha Marcina i w końcu mieszkają już razem. To nie zmieni jednakl faktu, że Chodakowskiemu niespieszno do ponownego uklęknięcia przed kobietą.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka w drugiej ciąży? Marek Mostowiak nie chce kolejnego wnuka

Iza na pewno nie będzie zadowolona z zaistniałej sytuacji, jedynie narobi sobie nadziei. Jedyny ratunek dla jej uczuć leży w tym, że Marcin w 1249 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi jednak wykorzystać sytuację i oświadczyć się Lewińskiej!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: